Nicol Lenertová prozradila rodinné tajemství. Koho brala jako svého otce?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nicol lenertova
Zdroj: Profimedia

Nicol Lenertová bývala parťačkou Karla Voříška, po jehož boku moderovala Televizní noviny na televizi Nova. Za tátu ale považovala jiného muže než svého biologického otce.

Nicol prozradila rodinné tajemství. Za svého tátu totiž bere Karla Štědrého, který zemřel v 80 letech. Jak se Nicol do rodiny dostala? Karel se proslavil hlavně díky Waldemaru Matuškovi, se kterým nazpíval duet Mám malý stan.

Nicol o Karlovi promluvila v knize

Kniha Trochu jiné rozhovory je dílem Miroslava Graclíka, který je novinářem. V ní Nicol prozradila, jak se dostala do rodiny Štědrých. „Mamka poznala Karla, když jsem chodila do školky, vzala si ho a já se na pár let stala Štědrou,“ prozradila bývalá moderátorka.

„Rodné jméno mamky je Vondrušková a zda jsem se po narození jmenovala po ní, nebo po svém biologickém otci, nevím a nikdy mě to ani nezajímalo.“ Svého biologického otce Nicol tedy vůbec nezná. Uvedla, že byl pro ni i její matku životu nebezpečný a stihla od něj včas odejít.

O tomto tématu mluvila už v minulosti, nikdy však do takových detailů. V nové rodině také nebylo všechno tak skvělé, jak se na první pohled mohlo zdát. „Karel byl vdovec a měl dcery z předchozího manželství. Pro nejmladší z nich jsem se ale stala nechtěným vetřelcem,“ vzpomíná Nicol.

„Prožila si v životě jednu z nejhorších zkušeností a je pochopitelné, že se nedokázala s novou situací vyrovnat. Nikdy jsem jí to proto neměla za zlé,“ popisuje nepříjemné dětství krásná blondýnka.

S Karlem to její mamince nevydrželo

S Karlem Štědrým byla maminka Nicol jen čtyři roky, poté se obě vrátily zpátky do Liberce. „Tam poznala svého současného muže. Dnes jsou spolu už přes pětatřicet let. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré,“ potvrdila Nicol známá přísloví.

„Karel si po čase vzal ženu, která se jmenovala stejně jako mamka – Eva, a ve stejném roce, jako se mamce narodil syn Adam, se mu narodil syn Karel,“ ukončila vyprávění. Jak uvedl blesk.cz, Nicol už se na veřejnosti moc často neobjevuje.

Nyní pracuje jako mluvčí pojišťovny OZP, a právě na její akci se ukázala na konci léta. „Díky TV Nova jsem si u lidí získala důvěru, to je můj bonus,“ chválí si svou pozici Nicol. S partnerem Jaroslavem Kalátem jsou spolu již 17 let a mají dvě děti – Dominika a Jardu.

Zdroj: blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články