Nikol Moravcová vyvrátila spekulace o tom, že by reality show Love Island byla předtočená. Zveřejnila důkaz

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nikol moravcova
Zdroj: Profimedia

Nikol Moravcová, kterou asi znáte jako zlatokopku z reklamy, nyní moderuje reality show Love Island, která se odehrává na ostrově Gran Canaria.

Nikol je už několik let vdaná za svého partnera, Slováka Karola, a mají spolu malou dceru Violet. Nyní je ale Nikol na dalekém ostrově Gran Canaria, kde moderuje reality show Love Island. Fanoušci si ale myslí, že pořad jede ze záznamu a už se dávno ví, kdo vyhraje.

Nikol poslala na instagram důkaz, že je natáčení aktuální

„Rozmohl se nám na sítích takový nešvar. A to, že někteří lidé věří, že je celá show už dávno dotočená a všechno se pouští ze záznamu, ale otázka teda zní: Co bych ještě furt dělala na Gran Canarii? Už bych přece dávno byla na Fuerte nebo Lanze…“ směje se Nikol.

Na snímcích je tak vidět klapka, kde je napsaný nejen název show, ale také datum, kdy se zrovna tato scéna natáčela. Vidět tak můžete 22. října, což je celkem nedávno. Show se tak nevysílá ze záznamu, jak si mnozí myslí.

Nikol je krásná dlouhovlasá blondýnka, která ví, jak na sebe upoutat pozornost. Na fotografiích má výraznou červenou rtěnku, vlasy rozpuštěné kolem obličeje a svou roli moderátorky bere velmi vážně.

Není lepší program na podzim než Kanáry, říká Nikol

Že bude tuto show moderovat, se dozvěděla v létě letošního roku. Love Island slaví po celém světě velké úspěchy. V této reality show jde o to, aby si k sobě mladí lidé našli cestu, spojili se v páry a nakonec na ně čeká pohádková výhra.

Člověk, který si nikoho do páru nenajde, ale bude ze soutěže vyřazen. Nikol prozradila, že se na tento koncept těšila, protože je to něco nového a podzim na Kanárských ostrovech je vhodným programem.

„Bude to hlavně o improvizaci, nikdo neví, jak to bude probíhat a jak to dopadlo,“ řekla Nikol v rozhovoru na Nova Plus. Uvedla také, že z důvodu, že ona sama se s manželem seznámila na internetu, si myslí, že i na ostrově pod jednou střechou mohou lidé lásku najít. „Je to lepší než pasivně sedět a čekat, až někdo přijde,“ dodala Nikol.

Zdroj: Instagram, Nova Plus

Autor: Raina TomanováSouvisející články