Nová psí rasa: Tereza Brodská má doma zeleného psa, který jí střeží zahradu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza brodska
Zdroj: Profimedia

Domácí mazlíčky všichni milujeme. I když někdy trochu zlobí nebo dělají něco, co se nám úplně nelíbí, psím očím se zkrátka nedá odolat a dříve či později jim odpustíme. A stejně tak to má i herečka Tereza Brodská, která má doma pejska jménem Konrád.

Dvojnásobná držitelka hereckého ocenění Český lev má sice s natáčením filmů a seriálů plno starostí, ale na rodinu nezapomíná a za jejího člena samozřejmě považuje i černou čivavu, která jí doma na zahrádce dělá denně společnost.

A právě s Konrádem se Brodská před časem pochlubila na svém instagramu. Možná vás ale zaskočí, jaký kostým si na focení pejsek připravil, jeho zelená srst z něho totiž dělá tak trochu Hulka, který určitě pozemek ochrání před všemi zloději! Ale nebojte, o žádné barvení a týrání zvířat v tomhle případě nejde.

Žádné filtry

„Tak tohle není žádný filtr nebo aplikace! Tohle je zelenej Konrád, kterej se vyválel v čerstvě posekaný trávě! Trouba,“ napsala Brodská k fotce, na které je její pes, který není černo-bílý, jak by být měl, ale černo-zelený.

Konrádův výraz vypovídá o tom, že je na sebe za své činy hrdý a vůbec mu nevadí, že má na čas trochu jinou barvu. Nejspíš si připadá originální a tak trochu majestátní, ale moc nechápe, proč ho jeho panička fotí jako největší exemplář na světě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Brodska oficiální (@brodskatereza)

Alespoň je ale vidět, že si pes užívá krásných letních dnů a že je se svou paničkou šťastný a nic mu nechybí. O zábavu má očividně postaráno a vystačí si i s obyčejnou posekanou trávou. A Brodská alespoň pobavila své fanoušky, kteří nechtějí věřit tomu, že takhle opravdu dokáže tráva psa obarvit.

Čivava green

„Tak tohle vidím poprvé. Ale dobré, dobré, ten přeliv mu sekne. Možná taky vezmu psa na zahradu ke kadeřníkovi na nějaké to barvení,“ píše jeden z fanoušků a ptá se, zda by se zelená chytla tak dobře i na zlatém retrívrovi. „Tak tohle je ta nová česká rasa čivava green?“ směje se další.

„To jsem nikdy neviděla. Tak já toho svého raději do trávy pouštět nebudu, ať nemám z bílého psa vodníka,“ strachuje se v komentáři jedna fanynka, načež jí jiný fanoušek uklidňuje, že zázračná barvící tráva roste jen v několika oblastech v Česku a je poměrně vzácná.

Vtipy se to pod příspěvkem jenom hemží a je jasné, že při čtení komentářů se Tereza Brodská nejspíš pořádně nasmála.

Otázka je, jak moc se smála, když Konráda později koupala. No, pokud z něho šla zelená barva stejně dobře, jako skrvny od trávy z dětských kalhot, tak nejspíš drhne dodnes.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články