O srdce Evy Decastelo se pere hned 5 pestrobarevných chlapáků. Tolik lásky ještě nezažila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Eva Decastelo si svůj volný čas rozhodně užívat umí. Nerada je sama a společnost si užívá. A nejen tu lidskou. Herečka miluje zvířata a dokázala to i svým posledním příspěvkem na instagramu. A zdá se, že láska je oboustranná.

O srdce Evy Decastelo by s trochou sebevědomí jistě bojoval každý druhý muž. Jenomže málokterý by u ní měl takovou šanci jako pět krasavců, kteří se o to na nově zveřejněné fotografii pokouší. Kterému z nich Eva podlehla?

Vypadá to, že úplně všem. Mezi papoušky si totiž nedovede vybrat a není se čemu divit. Všichni jsou dokonalí a zdá se, že se jim u Evy líbí. Jeden z nich se dokonce právě pro fotku rozhodl zapózovat a herečce dát sladkou pusu.

Veliká láska

Je až k podivu, že se takovou fotku vlastně podařilo vyfotit. Papoušci jsou náročná stvoření, která jen těžko vydrží v klidu. A aby jich měl člověk na rukou hned pět a všichni zapózovali, musí si získat jejich sympatie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Evě se to povedlo a očividně, podle jejího výrazu, je i ona s fešáky spokojená. Kdo by také nebyl, podívejte, jak jim to sluší! „No co vám budu povídat, máme lásku,“ napsala herečka k fotografii.

Pánové, můžete jedině závidět. Zobák, křídla a pestrobarevné peří jsou tím, po čem Eva touží. I když ani šedý žako se nemusí cítit nějak odstrčený, i ten má v srdci herečky své místo.

Klobouk dolů

Někteří herečce závidí, jiné vtipný popisek fotky pobavil. Mnoho z nich ale považuje Eva za hrdinku, protože papoušek je poměrně náročné zvíře a vyžaduje odvahu vzít si na ruku jen jednoho. Jejich drápy a zobáky jsou totiž zblízka nebezpečné.

Za tři hodiny si příspěvek získal přes 3000 srdíček. Je jasné, že Eva zaujala nejen papoušky, ale také své fanoušky, kterým pestrobarevná fotka dodala energii. Ta z ní totiž doslova srší.

Eva si zážitek s opeřenými přáteli podle všeho rozhodně užila a je jen otázkou, kdy se na jejím instagramu objeví nějaký další příspěvek, na kterém sdílí svou lásku se zvířaty. Podle všeho to nejsou jen papoušci, které miluje, ale i jiná zvířata mají v jejím srdci místo.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články