Od Ewy Farne odešel manžel. Přesto ho bude podporovat i nadále

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Ewa Farna je velmi úspěšná mladá zpěvačka, která se dostala dokonce se svými úspěchy až za hranice České republiky. Její písničky jsou známé také v Polsku a dobyla i New York.

Bohužel v její kapele nastaly změny, které nejsou k lepšímu. Její manžel se rozhodl z kapely odejít po dlouhých dvanácti letech, protože podle svých slov musí znovu najít chuť hrát a věnovat se koncertům.

Hudební život vymění za vyloženě rodinný

Pro mnoho lidí, kteří spolu žijí, není dobré, pokud se potkávají doma i v práci. Ewa s Martinem Chobotem na tato slova ale nebrali zřetel a rozhodli se, že půjdou proti proudu. A vydrželo jim to dlouhých dvanáct let.

Samozřejmě mluvíme o kapele, ve které Chobot začínal jako kytarista. Ewa se během několik let dostala na hudební vrchol a velký podíl na tom má právě její kapela, ve které hrál milovaný manžel.

Právě díky tomu, že spolu trávili tolik času, koncertovali a pendlovali z místa na místo, se do sebe nakonec zamilovali, vzali se a mají syna Artura. Toho Ewa vůbec neukazuje na sociálních sítích a můžeme se jen domnívat, jak vypadá a komu z rodičů se podobá.

U Martina se bohužel po 12 letech objevil syndrom vyhoření, všechno popsal ve svém prohlášení, které uvedla jeho manželka: „Po dlouhém rozhodování jsem dospěl k závěru, že s koncem roku ukončím své působení v kapele. Cítím, že jsem za těch dvanáct let kapele dal, co jsem mohl, a ona mně to nejdůležitější, a to rodinu.“

Ewa svého manžela podpoří v čemkoliv

„Někde po cestě jsem ale tak trochu poztrácel radost z koncertování a považuji za důležité ji znovu v sobě najít, abych si mohl zase upřímně užívat svou přítomnost na pódiu. Moc všem děkuji za příležitost v této kapele hrát a za vaši přízeň,“ vzkazuje Martin.

Ewa jako správná manželka nenechá svého manžela na holičkách a rozhodla se ho podpořit, ať bude jeho rozhodnutí jakékoliv. A Martin bude mít možnost se do kapely vrátit, pokud bude chtít. V této chvíli se ale rozhodli, že budou „jen“ manželé a potkávat se pouze doma.

Eva k tomu dodala: „Za sebe přidávám, že to, že se můj muž takto rozhodl, naprosto respektuji a budu i nadále při něm stát. Děkuji, lásko, za nádherné společné roky na pódiu,“ napsala na instagramu.

Autor: Raina TomanováSouvisející články