Olga Menzelová sdílela smutnou vzpomínku na manžela a svěřila se, jak jí je rok po jeho smrti

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
olga menzelova
Zdroj: Profimedia

Jiří Menzel tu mezi námi není již celý rok. Na rok bez svého manžela zavzpomínala také jeho manželka Olga, která se vyznala na svém profilu na Instagramu.

Dojemná jsou nejen její slova, ale také fotografie, kterou k vyznání připojila. Na černobílém snímku Jiřího nese v náručí… „Když jsme se jeden druhému kamkoliv vzdálili, vždycky jsme počítali dny, jak dlouho se neuvidíme,“ začíná Olga.

Olga se netají svým životním stylem

Její proslov pokračoval slovy: „A já stále počítám. Jen tentokrát je to strašně dlouhý… dnes je to 364 dní… Jaký to byl vlastně bezstarostný život, kdy všechno se zdálo být nesmrtelné a navěky. Ale teď to je jiné. Mnohem těžší.“

Pro Olgu to bohužel byla první zkušenost se smrtí a vzhledem k tomu, že se jednalo o jejího muže, bylo velmi těžké se s tím smířit. „V objetí až do samého konce. V dobrém i ve zlém. Stále jsme si byli oporou. Jednou jsi držel ty mě, pak já zase tebe,“ vyznala se svým fanouškům.

„Bylo to výjimečný. Ve všech možných ohledech. A jak jsi říkával, měli jsme velkou kliku, že nás dal život dohromady. Děkuju za tebe, Jiřinko. Zůstáváš hluboko v mojí mysli i v srdci. Navěky. Láska nikdy neumírá,“ zakončuje Olga.

Režisérova manželka se nikdy netajila tím, jaký má životní styl. Po smrti manžela vychovává své tři děti společně s jejich tatínky, protože má každé jiného otce… Aničku má s Jaroslavem Brabcem, šestiletá Evička je Menzela a dvouletý Albert má za otce Miroslava Bártu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Menzelová (@olgamenzelova)

Nejmladšího syna porodila tajně na Mallorce

Olga Menzelová před dvěma lety překvapila veřejnost tím, že porodila své třetí dítě. Byla ještě vdaná za Jiřího Menzela, ale otcem malého Alberta je Miroslav Bárta, který je povoláním archeolog a egyptolog.

Po smrti Jiřího vychovává své tři děti společně s oběma tatínky. Menzel sám se netajil tím, že děti nechce, ale nakonec si uvědomil, že by tím o manželku přišel. Olga malého synka porodila na Mallorce, nikdo o něm nevěděl. „Jirka byl první, kdo mě hladil po bříšku a zcela jasně pronesl, že to bude kluk,“ řekla Olga pro blesk.cz.

„Nemohl se ho dočkat a moc se na něj těšil. Jsem šťastná, že si Jiří mohl víc než rok malého Alberta užívat a těšit se z jeho narození,“ prozradila Olga, která tak ujistila veřejnost, že Jiří bral malého Alberta jako vlastního.

Autor: Raina TomanováSouvisející články