Ornella Koktová vyrazila za kulturou. Rozparek jejích šatů dosahoval závratných výšin

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ornella stikova
Zdroj: Profimedia

Že je Ornella Koktová středem pozornosti všude, kam zajde, to je jasná věc. Tentokrát vyrazila do Národního divadla na Prodanou nevěstu, kam vzala i svou kamarádku.

Bohužel si vysloužila zlé komentáře od svých sledujících poté, co zveřejnila nejen fotografie, ale také videa z představení. Mnohem více se tak fanoušci zajímali o to, jestli je rozumné natáčet si představení, protože normálně se ještě před zahájením vypínají telefony.

Ornella oslnila svou róbou

Ornella si do Národního divadla vyrazila se svou přítelkyní. Na sebe si vzala krásné šaty s černou sukní a rozparkem, který by mohl mnohé odhalit, pokud by si česká celebrita nedávala pozor. Vrchní díl šatů je pokrytý vyšívanými květinami. Vlasy si Ornella nechala rozpuštěné.

Se svou kamarádkou se poté fotily také u zrcadla. Její přítelkyně sice nezvolila vhodný outfit do takové budovy, jako je Národní divadlo, ale slušelo jí to stejně. V komentářích na Instagramu se ale řešilo především chování Ornelly.

Ke svým zážitkům z představení Ornella napsala: „Prodaná nevěsta… 🇨🇿 Tohle musí jednou vidět každý Čech! A jsem moc ráda, že jsem se po sto letech opět dostala do divadla, a co víc… s mojí milovanou @giulinkaaa. Děkuju!“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ornella Koktova (@ornellakoktova)

Svět se zbláznil, natáčet v Národním divadle, psali fanoušci

Lavina podobných komentářů se strhla velmi rychle. Lidé totiž Ornelle vyčinili za to, že natáčela v Národním divadle. Mnozí z nich nepochopili její chování, protože před každým představením se telefony vypínají, aby nikoho nerušily.

Ornella to obhajovala slovy, že se snaží pomoci s propagací kultury. Někteří se jí zastávali, většina z nich ale psala nechvalná slova o tom, že svět se zbláznil a Ornella je drzá, když si dovolí hru natáčet.

Našly se i fanynky, které velmi chválily její šaty, Ornella tak nakonec může být spokojená. Tím, že kousky z představení Prodaná nevěsta natočila, možná vyrušila nejen diváky, ale i samotné herce, kteří se v tu chvíli přestanou soustředit. Ornella si tak musí sama sáhnout do svědomí, jestli udělala dobře.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články