Ostuda na večírku: Bolek Polívka to přehnal s alkoholem. Musela ho zachraňovat manželka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
bolek polivka
Zdroj: Profimedia

Bolek Polívka patří mezi oblíbené herce, působil v několika úspěšných filmech. Je ale známý také tím, že má velmi rád alkohol. Jeho posledním filmem je Cesta domů. Na premiéře právě tohoto snímku to ale dle Šípu přehnal s alkoholem.

Nevypadal úplně ve formě, navíc musel sejít několik schodů a vypadalo to, že je nezvládne. Proto se raději rozhodl opustit večírek zadním vchodem pro zaměstnance. Tam, kde je hodně alkoholu, tam určitě nesmí Bolek chybět.

Vydařená premiéra filmu a oslava jmenin v jeden den

Bolek Polívka slavil v den premiéry filmu Tomáše Vorla svátek, takže bylo nasnadě, že si celý večer užije. Herec se na večírku velmi bavil, procházel se mezi všemi hosty, rozdával úsměvy a popíjel víno.

Mezi hosty byla například Eva Holubová nebo Milan Šteindler, který se ve filmu také objeví. Postupem času ale Polívka vypadal, že má přihnuto, a rozhodl se, že raději opustí místo činu, než se stane nějaký průšvih, který by se mohl objevit v bulváru.

Polívka nebyl na večírku sám. Doprovázela ho jeho žena Marcela, která se od stolu zvedla krátce po půlnoci. Fotografové byli připraveni získat nějakou senzaci, a Marcela si jich všimla. Proto musela vymyslet plán, aby Bolka dostala ven bez povšimnutí.

Bolek nevypadal, že by schody zvládnul, ale řešení se nakonec našlo. Manželé použili služební vchod z Lucerny, ale jejich plán zkazila ochranka, která se bavila tím, jak se Polívka po cestě ven motal. Ochranka tím ale vzbudila pozornost paparazzi fotografů, kteří nelenili.

Herec bulváru neunikl, ale domů se dostal v pořádku

Marcela musela svému muži nakonec pomoci do auta, odkud ještě Bolek novinářům zamával. Měl tedy již řádně upito, ale naštěstí se žádný trapas nekonal. Řidič vozidla ale omylem vjel do zákazu vjezdu, čímž si vysloužil pozornost také.

Polívku chtěl asi domů odvézt co nejrychleji a nevšímal si dopravních značek. Nutno dodat, že to není první večírek, ze kterého se Polívka vracel v podroušeném stavu.

Bolek je v poslední době v jednom kole, nedávno do kin přišel také film Gump – pes, který naučil lidí žít a nyní se představuje v další roli. Jeho manželka s ním musí mít obrovskou trpělivost, protože snášet jeho alkoholové nálady asi není jednoduché.

Zdroj: Šíp

Autor: Raina TomanováSouvisející články