Patricie Pagáčová čeká další dítě? Fanoušci v tom mají jasno

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Velký poprask způsobilo video, které slavná herečka umístila na svůj instagram. Maminka malé Bibiany si oblékla triko z merche tria 3v1 a nestačila se divit, jaké reakce k ní dorazily.

Mnoho jejích fanoušků si totiž myslí, že je znovu těhotná. Sama herečka přiznala, že takové reakce nečekala, protože je teprve tři měsíce po porodu a na další dítě to rozhodně nevidí. Alespoň ne tak brzy po prvním potomkovi.

Z reakcí byli v šoku i samotní fanoušci

Patricie zveřejnila fotografii s tričkem s nápisem „bude prdel“, následně do příběhu vložila video, na kterém se s tričkem vykrucuje. Reakce na její kousek oblečení překvapily nejen samotnou herečku, ale také sledující.

Jeden komentář za všechny: „Vy jste opravdu znovu těhotná? Tak to veliká gratulace.“ Patricie sama nechápala, proč si lidé myslí, že je skutečně znovu „v tom“. Tato trička si totiž většinou kupují právě těhotné ženy, které chtějí světu oznámit, že budou mít miminko.

Patricie ale mezi ně nepatří. Svůj komentář přidala také Martina Pártlová, která patří právě mezi trio 3v1. Poslala jen vysmáté emotikony, které jen podtrhly celou diskuzi na profilu Patricie.

Objevily se i názory, že body s tímto sloganem má i batole, a jedna slečna uvedla, že koupila manželovi stejnou mikinu. Prý se ho zeptá, jestli nečeká dítě…

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Patricie je teď v jednom kole, na další dítě nemá pomyšlení

Další komentář je možná jediný normální, a vlastně i trochu pravdivý: „Jj, prdel je číst ty komentáře. Já bych normálně na sociálních sítích zakázala a nechala blokovat otázky typu Jste těhotná? Kojíte? Šátkujete? Vaříte v bio kvalitě? Tohle jsou otázky, které by měly být brány jako VYSOCE NEVHODNÉ. Jinak Vám to teda mega sluší.“

Patricie je po porodu dcery Bibiany v jednom kole. Natáčí nové díly SuperStar, věnuje se malé Bibi a rozhodně asi nemá myšlenky na další dítě. Nedávno se objevila i s manželem na filmové premiéře a začíná znovu pracovně cestovat po republice.

Můžeme jen předpokládat, co si pro nás Patricie připraví příště. Tato fotografie rozhodně patří mezi nejdiskutovanější příspěvky. Někteří sledující se také stihli v komentářích pohádat. Patricie si tak může večer přečíst, co všechno si o ní lidé myslí, a rozhodně se u toho pobaví.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články