Patricie Pagáčová se pochlubila postavičkou jako lusk v plavkách. Takhle skvěle ještě nikdy nevypadala

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
pagacova
Zdroj: Profimedia

Koncem května se herečce Patricii Pagáčové narodila dcerka Bibiana. Celou rodinu včetně manžela Tibora a dvou pejsků teď vyvezla k moři a vypadá to, že si Patricie chvilky odpočinku pořádně užívá. Pochlubila se i postavou v plavkách, kterou jí nelze nezávidět.

Patricie Pagáčová je důkazem toho, že když se člověk do něčeho opravdu pustí, jsou vidět výsledky. Hubnutí sice není moc oblíbenou činností, ale Patricie má nyní postavu jako lusk.

Na sociálních sítích pravidelně ukazuje, jak cvičí – zamilovala si hlavně jógu, ale také, jak se zdravě stravuje a co stojí za její velkou životní změnou.

Září štěstím

Herečka nebyla nikdy vyloženě tlustá, ale v posledních letech se pyšní opravdu perfektní postavou, kterou by jí leckterá žena mohla závidět.

Jenže nic není zadarmo a Patricie to ví. Nyní má zhruba čtyři měsíce po porodu své dcery Bibianky a je na ní vidět, že pravidelnost se opravdu vyplatí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Z dovolené u moře sdílí snímky pravidelně, na většině z nich je právě se svou krásnou dcerkou. Pochlubila se ale také fotkou v modrých dvoudílných plavkách se vzory. „Pjůr hepines,“ napsala herečka k fotce, na které přímo září štěstí. Není žádným tajemstvím, že moře je silně návykové.

Postavu, kterou musí každý závidět

Fanoušci jsou z její postavy nadšení. „Postava top, takhle brzo po porodu,“ napsala jedna z jejích sledujících. „Teda vy máte postavu,“ souhlasila další. Někteří se zase přidávají, že to není fér.

Pár z nich se také obávalo, zda není moře na konci září studené. Patricie je ale vyvedla z omylu. „Já si s sebou brala plavky s tím, že je pravděpodobně vůbec nepoužiju, a byla jsem v moři zatím každý den. A to já jen tak do něčeho nevlezu,“ napsala ke komentáři kráska. Patricie tak může být v této životní fázi naprosto spokojená.

Zdroj: Instagram

Autor: Sofie NyklováSouvisející články