Patricie Pagáčová se znovu vdává. Jako brunetě v retro šatech jí to nesmírně sluší

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Televize Nova před několika dny začala natáčet novou minisérii o Ivetě Bartošové. Bude v ní popsán celý její příběh od doby, co přišla do pěveckého sboru na škole, až po její smrt.

V seriálu se objeví také Patricie Pagáčová, která svým fanouškům ukázala, jak by jí to slušelo jako nevěstě z osmdesátých let. Seriál, který se jmenuje Iveta, bude k vidění až příští rok na stanici Voyo, ale produkce bude postupně odtajňovat zajímavé informace.

Patricie vypadá o mnoho starší, než ve skutečnosti je

Patricii to na snímku velmi sluší. Skutečně vypadá, jako kdyby se vdávala, a k fotografii také uvedla: „Tak já už se zas vdávám, vlastně se dá říct, že poprvé, protože je rok 1983.“ A fanoušci byli opravdu nadšení.

Patricie má na snímku rozzářený úsměv, který je pro ni tolik typický. Nalíčená je pouze střídmě, ale na první pohled zaujmou její vlasy, které má krátké a hnědé. Nesmí chybě tradiční bílá, dlouhá vlečka.

Svatební šaty mají delší rukávy a okolo dekoltu jsou zdobené malými kytičkami. Outfit doplňuje jednoduchý šperk na krku nevěsty. Vypadá to, že si Patricie natáčení této minisérie velmi užívá.

V době natáčení se o dcerku stará manžel Tibor

Doma má přitom malou Bibianu, o kterou se stará její manžel Tibor. Ten má s malou dcerkou jistě mnoho práce, protože malé Bibi nebylo ještě ani půl roku. Patricie se ale vrhla do práce velmi brzy po porodu.

Natáčí nejen zmíněný seriál, ale také novou řadu SuperStar, kde hodnotí pěvecké talenty. Bohužel, v tomto ohledu se na ni snáší spíše kritika, protože si mnozí myslí, že vůbec zpěvu nerozumí a nadějné talenty hodnotí pouze podle vzhledu.

V porotě tak patří mezi ty méně oblíbené jedince. Patricie si z toho ale nic nedělá, natáčení SuperStar ji velmi baví a naplňuje. A hlavně se s fanoušky vždy podělí o své pocity nejen z natáčení, ale také ze života.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články