Pavel Berky opět v MasterChefovi. V roli porotce si užije svatební obřad a ukáže svého partnera

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
pavel berky
Zdroj: Profimedia

V minulém ročníku MasterChefa skončil Pavel Berky jako třetí. Do povědomí diváků se dostal nejen svým skvělým kulinářským uměním, ale také tím, že byl tak trochu jiný. Netajil se nijak tím, že je gay a už několik let má přítele.

V soutěži MasterChef se chystá velká slavnost. Přímo před porotou se totiž právě Pavel Berky a jeho o dva roky mladší přítel chystají vyslovit své ano. A pro soutěžící je to samozřejmě výzva, protože kulinářská soutěž bude na pořadu dne také.

Konkrétně se bude jednat o přípravu tříchodového svatebního menu. Kuchař a módní návrhář, kteří se spolu rozhodli strávit zbytek života, tak doufají, že si ve svůj velký den pochutnají. Jak to ale nakonec doopravdy dopadne?

Není to náhoda

Všichni soutěžící si budou moci vyzkoušet, jak je náročné připravit třicet porcí tříchodového menu. Jak si ale svatbu užije samotný Berky, který si už MasterChefem prošel minulý rok? Podle všeho se na svůj velký den velmi těší, a přiznal dokonce, že místo i čas vybral s jistým úmyslem.

„Není to náhoda, že jsme na tomto místě. Dnešní den bude opravdu romantický. Bude plný lásky a snad i dobrého jídla, ale to už závisí na vás,“ okomentoval událost Přemek Forejt. „Svým jídlem můžete tuhle životní událost pozvednout do výšin, nebo ji také pěkně zkazit,“ dodal Jan Punčochář.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Pavel Berky (@berkyofficial)

Právě novomanželé budou jídla tentokrát v roli porotců hodnotit. Berky se tak na svatební den těší hned z mnoha důvodů a jedním je i to, že tam, kde loni stál jako soutěžící, si letos vyzkouší přesně opačnou roli. Podaří se adeptům jeho chutě uspokojit?

Tohle jsme nečekali

Soutěžící byli z informace o tom, pro koho budou vařit a jak náročný úkol je čeká, poměrně překvapení. Mnohé z nich to hodně znervóznilo, jiným dodala svatební příležitost motivaci ukázat, co v nich je.

„To, že to je svatba Pavla Berkyho a jeho přítele, je opravdu největší překvapení dneška. To jsme opravdu vůbec, vůbec nečekali,“ svěřil se soutěžící s přezdívkou Givi. Sám Berky prý na soutěž stále vzpomíná. Prý mu v dobrém slova smyslu změnila život doslova od základů.

Na to, jak nakonec soutěžící zaujmou svatebčany a kdo si nakonec vyslouží od obou mužů pochvalu za své kulinářské umění, si musíte počkat. Soutěž MasterChef odhalí tyto informace už v dnešním díle.

Zdroj: Blesk, ahaonline.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články