Pavel Liška se stal terčem útoků kvůli Bohemia Energy. Vysvětlil, jak to celé vzniklo

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
pavel liska
Zdroj: Profimedia

Pavel Liška se jako hlavní herec reklamních spotů pro Bohemia Energy rozhodl vyjádřit ke krachu společnosti. Uvedl, že vůči němu mnoho lidí cítí zlobu a zklamání.

Bohemia Energy nedávno ukončila svou činnost a lidé, kteří u nich měli přihlášenou elektrickou energii nebo plyn si tak musí najít nového dodavatele. Pavel se vyjádřil k celé situaci, která se ho dotýká osobně.

Nejdříve mu přišel email, kterému moc nevěřil

Svůj názor poslal na sociální sítě. „Je mi to moc líto a všem, kdo cítí takové příkoří, se tímto omlouvám,“ uvedl například. „Už to je přes týden, co mi došel mail z Bohemia Energy, že končí s podnikáním. Vůbec jsem tomu nerozuměl, až po nějaké chvíli jsem pochopil, že je to opravdu realita,“ prozradil herec.

Liška ve spotech hrál společně s Markem Danielem, se kterým tvořili skvělou dvojici. Tvářemi společnosti Bohemia Energy byli několik let a v televizi jste je mohli vidět velmi často. Stejně tak často se reklamy vysílaly v rádiích.

A jak to všechno začalo? „Před čtyřmi lety jsem byl oslovený agenturou s nabídkou natočit pro Bohemia Energy reklamní spoty. Já se snažil vždycky s reklamou zacházet opatrně, střídmě,“ odpověděl Liška. Měl za to, že se jedná o solidní firmu, které se dá věřit.

Aby vzal takovou reklamu, musí se hodně rozmýšlet. „Tady to bylo fajn. S Markem se známe od JAMU, máme podobné cítění humoru a agentura i klient nám dali prostor do toho mluvit. Každý se bojí, aby neudělal chybu. Tady to byla docela radost práce,“ pochvaloval si Liška.

Raději točit reklamu než se upsat dlouhému seriálu

„Já se s reklamou snažím zacházet opatrně, protože je to i velká újma pro herce. Je to něco za něco. Na jedné straně dává herci obrovskou svobodu, jelikož za ni má mnohem vyšší výdělek za krátkou dobu, než kdyby se například upsal blbému seriálu, na kterém by strávil měsíce života. A ještě by z takové práce neměl radost,“ uvedl Liška pro CNN Prima NEWS.

Právě díky reklamě se herec nemusí upisovat natáčení dlouhého seriálu, protože za natočení reklamy má mnohem více peněz. Bohužel reklama pro energetickou společnost byla pro Lišku krok vedle. „Sám patřím k tomu milionu zákazníků Bohemia Energy, kteří jim důvěřovali a využívali jejich služeb. Já ale ještě s tím cejchem navíc, že jsem v oněch spotech účinkoval,“ svěřil se.

I když tak firma skončí, mnoho bývalých zákazníků si bude Lišku spojovat právě s ní. Reklamy byly většinou velmi vtipné a Liška svým hereckým talentem ukázal, že se hodí i na krátké spoty. Bohužel, teď se Liška může pouze omluvit a vyjádřit lítost nad tím, jak to celé dopadlo.

Zdroj: CNN Prima News

Autor: Raina TomanováSouvisející články