Petr Lexa řekl, co na své přítelkyni nejvíce miluje. Jsou spolu už 5 let

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petr lexa
Zdroj: Profimedia

Petr Lexa je zpěvákem kapely Slza, ve které působí již od roku 2014. Kromě toho si občas zahraje v seriálu. Jeho život ale naplňuje psaní písniček a také jeho přítelkyně, s níž slaví výročí.

Na svém Instagramu uveřejnil společnou fotografii, na které se Petr směje, ale jeho přítelkyně Natálka Kotková je schovaná za svými dlouhými vlasy. Až na další fotce je vidět Natálii do obličeje.

Lexa na své partnerce miluje její inteligenci

Také ona ale na svůj účet přidala společnou fotografii. Natálie se ale rozhodla přidat barevný snímek, na kterém koukají do objektivu oba. Další snímek je stejný, jako si přidal na účet Petr. Oba dva dostali pod snímky spoustu komentářů, ve kterých jim lidé přejí jen to nejlepší do dalších let.

Petr je zpěvákem již od roku 2014, kdy vznikla kapela Slza. Postupně se dostala do českých rádií, mají během roku spoustu koncertů a užívají si publikum. Natálie je Česká Miss World 2016 a první vicemiss.

Pro idnes.cz v loňském roce udělali rozhovor, ve kterém popsali, jak se seznámili, co jeden na druhém mají rádi a další informace, které jste o nich možná nevěděli. Petr uvedl, že si Natálie všimnul díky videorozhovoru na YouTube.

„Předpokládal jsem, že se jako obvykle u rozhovorů s misskami škodolibě zasměju, ale ona mě zaskočila nadhledem i vtipem. Zanechal jsem u videa komentář, ten zahlédli naši společní známí a propojili nás. Poslal jsem jí lístky na náš koncert v klubu SaSaZu a po něm jsme prokecali celou noc.“

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Petr Lexa (@petrlexa)

Spojuje je také smysl pro humor

„Hlavně je chytrá. Intelekt mi na holkách odjakživa imponoval. Druhá věc: je až neuvěřitelné, jak blízký máme smysl pro humor. K tomu je svědomitá a nesobecká. Má tak dobré srdce, že na to někdy až doplácí,“ vypověděl Lexa, který si své přítelkyně velmi váží.

O všech pocitech, které nejen k Natálce cítí, promluvil ve své písni Žár. Sama Natálie přiznala, že skupinu Slza znala jen podle názvu, ale opravdu si je poslechla až při finále Miss, kde hráli naživo a ona byla při tom.

„Protože ale nejsou úplně afterparty kapela, tak na večírku po soutěži jsme se s Peťou osobně potkat nemohli. To až po čase,“ uvedla modelka. Sama si také zjišťovala informace nejen o kapele, ale také o samotném zpěvákovi.

„Bavilo mě, jak je veselý, otevřený a že ví, co dělá. V jednom videu se zmínil, že je spíš na tmavovlásky, tak jsem si řekla – aha, nemám šanci, ale třeba z něj bude kámoš. Po koncertě jsme si ale sedli a zapovídali se na několik hodin. A od toho setkání jsme spolu byli každý den.“

Je vidět, že je to spolu stále baví. Na začátku vztahu se k sobě rychle nastěhovali, zjistili, co mají společného a kde je potřeba dojít ke kompromisu. Shodnou se na tom, že problémem je hlavně pořádek. Natálii nevadí chaos, zatímco Petr má rád všechno na svém místě.

Autor: Raina TomanováSouvisející články