Petr Nárožný se dlouho srovnával s tím, že syn je gay. Pomohla mu slavná herecká kolegyně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr narozny
Zdroj: Ondřej Littera / MAFRA / Profimedia

Petr Nárožný junior je v mnoha ohledech, zdá se, dokonalým mužem. Je to úspěšný podnikatel, mediální manažer a lektor jazykové školy. Navíc je také v posledních letech uznávaným a vtipným moderátorem. Jenomže jeho otec, herec Petr Nárožný, na něj nebyl vždy tak úplně pyšný.

Nárožný starší se narodil v roce 1938. Není tedy divu, že uznává tak trochu myšlenky spíše starší školy. Je konzervativní a věří na klasickou rodinu a manželství. Jenomže jeho syn Petr se už dle Prima Ženy před dlouhými roky doma svěřil s tím, že je gay.

Herec tuhle informaci nedokázal rozdýchat, a několik let dokonce podle bulvárních médií se synem nemluvil. Trvalo mu, než se s tím dokázal srovnat.

Ke smíření se synem by navíc pravděpodobně nikdy nedošlo nebýt herecké kolegyně, která ho neustále přemlouvala, aby se se synem zase začal bavit.

O jejich vztahu promluvila Květa Fialová

Květa Fialová je Petrova dlouhodobá kolegyně, které bylo líto, co se mezi ním a synem odehrává. Proto se snažila o jejich usmíření. Na základě jejích slov a rad k němu také nakonec došlo, ale trvalo to několik let, které už oběma Petrům nikdo nevrátí.

petr narozny mladsi

Zdroj: Profimedia

„Já gaye miluji. Jsou to ty nejčistší duše, které znám. Mám mezi nimi spoustu přátel. Jsou to dobří, milí, jemní lidé. Petr měl panickou hrůzu z toho, že by se to mohl někdo dozvědět. Říkala jsem mu, aby nebláznil, přijal to, netrápil sebe, a hlavně svého kluka. Jsem šťastná, že dostal rozum, syna pochopil a usmířili se,“ říká herečka, kterou citoval server Prima Ženy.

Nakonec se jí podařilo dát oba muže opět dohromady, takže spolu dnes mají už krásný vztah. Syn se na otce nezlobí a ten se ho snaží respektovat, ačkoli v některých věcech je stále spíše konzervativnější. Nicméně se nakonec seznámil dokonce i s Petrovým přítelem.

Vzájemné komplimenty

Petr Nárožný dokonce v rámci usmíření svému synovi s přítelem zakoupil v Třeboni, kam pravidelně jezdí relaxovat na letní byt, apartmán. To se samozřejmě neobešlo bez chlubení na synově facebooku.

„Táta dnes slaví narozeniny. Je sice o 42 let starší než já, ale já už jsem zase několik let o pár centimetrů vyšší… Takže alespoň v něčem jsem první. Nejlepší táta na světě… Jsou věci, které za peníze nekoupíš,“ napsal na svém facebookovém profilu.

A jeho otec komplimenty oplácí, takže to vypadá, že mezi nimi je opravdu vše už v pořádku. Nárožný dokonce prohlásil, že má skvělé děti a je na ně hrdý, na všechny bez výjimky.

Vypadá to tedy, že nakonec se s orientací svého syna smířil přesně tak, jak mu herečka Květa Fialová poradila.

Zdroj: tydeniky.cz, zeny.iprima.cz, ahaonline.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články