Svatba s Přemkem Forejtem? Eva Burešová ukázala na rande prstýnek

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
buresova forejt
Zdroj: Profimedia

Že jsou Eva Burešová a Přemek Forejt spolu, přiznali oba před několika měsíci. Společně to ale táhnou už rok. Je čas na vdavky?

Herečka se slavným kuchařem chodí už nějaký ten pátek, a Eva se rozhodla na sociálních sítích sdílet snímek, na kterém má na prstu prstýnek. Lidé tak okamžitě začali spekulovat, jestli se nechystá svatba. Je to snubní prsten, nebo není? Někteří fanoušci mají jasno.

Nejdříve lásku tajila, teď už se Přemkem pochlubí

Před rokem Burešová zatloukala a nikomu nechtěla přiznat, že by byla zamilovaná do jednoho z porotců pořadu MasterChef Česko. Nyní ale Přemka hrdě ukazuje na Instagramu a svou lásku k němu již netají. Je si tak asi svým partnerem hodně jistá.

Momentka, kterou Eva sdílela, vyvolala nejisté reakce. Zatímco jedni jsou přesvědčeni, že jde o zásnuby, druzí to vyvrací, protože vědí, jak vypadá takový prsten a na který prst se nasazuje. Fanoušci se dokonce neváhali přímo zeptat.

Její sledující by nejraději chtěli vidět svatbu slavného páru. „Požádal vás o ruku?“ zněla přímá otázka jedné z fanynek mladé herečky. Mezi komentáři u snímku ale najdete i takové, které všechny spekulace vyvracejí.

„Je vidět, že prstýnek je na prostředníčku,“ vysvětlila jedna z fanynek, která snímek zkoumala asi dost podrobně. O pravidlech zásnub toho ví asi dost a nevěří, že by to byl zrovna případ Evy a Přemka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

Vztah na dálku pro ně není problém

Na snímek reagovala nejen veřejnost, ale také několik slavných osobností. Eva Decastelo mladému páru poslala jen srdíčka, zatímco herečka Tereza Brodská připsala: „Láska existuje!“ Pozitivní komentáře samozřejmě převažovaly, protože to hrdličkám vedle sebe sluší.

Eva s Přemkem ale musejí přežít jednu útrapu vztahu, a to je velká dálka mezi nimi. Zatímco herečka natáčí především v Praze, Přemek vede v Olomouci vyhlášenou restauraci Entrée. Je ale vidět, že tento problém umí překonat a jsou spolu šťastní.

„Nejsme děti, jsme dospělí a nejsme jediní na světě, co mají práci dál. V době internetů a telefonů se dá vše zvládnout. A nejjednodušeji tak, že milujete. Což děláme,“ řekla pro Blesk mladá maminka. Třeba se jednou zásnub opravdu dočká.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články