Petr Poláček a jeho tanečnice se rozvádí. Finalista první řady SuperStar po 4 letech ukončil vztah

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr polacek
Zdroj: Profimedia

Na prvním přímém přenosu letošní SuperStar se ukázali také účastníci první řady, kteří se sešli na pódiu a společnou hymnou si připomněli, jak moc pro ně tehdy soutěž znamenala. Mezi nimi se objevil i Petr Poláček, který tehdy byl miláčkem dívek.

Petr se po 17 letech od první řady soutěže značně změnil. Shodil své dlouhé vlasy, kterými tehdy okouzloval davy, hudebně se vypracoval a před čtyřmi lety se také oženil. Se svou manželkou má navíc také syna. Ani to ale vztah nezachránilo a tanečnice Kateřina se s ním v současné době rozvádí.

Pár si podle webu tn.nova.cz řekl své ano před 4 lety za velmi romantických okolností. Bohužel láska netrvala věčně a po dojemném vystoupení v SuperStar se ukázalo, že Poláčkova žena na instagramu zveřejnila informaci o tom, že vztah s manželem je u konce.

Byla to velká láska

„Nebudu a ani nechci vypisovat, jak jsme se milovali a jak došlo k tomu, že už pár měsíců netvoříme pár…
Já za sebe děkuju všem, co v naši lásku věřili a podporovali nás,“ napsala Kateřina na instagramu.

Přidala k popisku společnou fotku, kterou rozdělila tlustou bílou čárou, aby naznačila, že mezi ní a Petrem už opravdu nic není a všechno to skutečně končí. Informaci zveřejnila už před 14 dny, ale napovrch se dostala až teď.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kačka Poláčková (@h.u.k.y)

Tanečnice a muzikálová zpěvačka, ani její muž prozatím neřekli nic o tom, jak to bude s péčí o syna, nebo zda se rozchází ve zlém, či v dobrém. Pravděpodobně si příliš nepřejí, aby do jejich soukromí média rýpala, a proto raději informaci zveřejnila Kateřina oficiálně.

petr polacek manzelka

Zdroj: Profimedia

Příliš mnoho emocí

Je jasné, že Petr Poláček to v současné chvíli nemá snadné. Ať už bylo příčinou rozpadu manželství cokoli, nejspíš to s jeho emocemi pořádně zamávalo. Emotivní setkání s přáteli ze SuperStar pro něho nejspíš bylo další náročnou zkouškou.

Ačkoli se zdálo, že si bývalí soutěžící vystoupení užili, v mnohých vyvolalo celou řadu vzpomínek. Možná jim bylo i tak trochu líto, že se nemohou vrátit v čase a všechno si zopakovat. Teď je ale na nové generaci, aby bavila fanoušky a ukázala, co v kom z nich je.

Petr Poláček je každopádně i po letech sympaťák, který má své fanynky. On i jeho žena rozhodně nebudou smutnit dlouho. Jaké nové příležitosti se jim oběma naskytnou v budoucnu, se brzy uvidí, fanoušci ale určitě přejí jak Kateřině, tak Petrovi jen to nejlepší.

Zdroj: Profimedia, TN NOVA, Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články