Petr Říbal se málem rozváděl kvůli adrenalinovému překvapení, které mu připravila žena. Tohle byste jen tak nepodstoupili

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petr ribal
Zdroj: Profimedia

Petr Říbal je oblíbený moderátor, který se před více než měsícem oženil se svou dlouholetou přítelkyní Míšou. Ta mu věnovala krásný dárek, který ho překvapil.

Se svými pocity se svěřil fanouškům na instagramu, kam pravidelně posílá fotografie ze svého soukromí. Od své manželky dostal totiž paragliding, takže si nebyl jistý, jestli se ho náhodou nechce zbavit.

Říbal se bojí výšek, ale překonal se

Ve svém příspěvku si právě z manželky udělal legraci. „Myslel jsem, že chce dědit,“ připsal k větě, že se kvůli tomuto dárku málem rozváděli. „Nakonec jsem pochopil, že mě fakt miluje,“ doplnil.

Petr Říbal si svou přítelkyni vzal na začátku srpna na krásném místě Náš Mlýn. Svatba to byla pohádková, Petr posléze na svém profilu zveřejnil svůj svatební slib, který dal Míše. Jeho fanoušci a hlavně fanynky neskrývali dojetí nad tím, co své drahé řekl.

Moderátor z rádia Evropa 2 má rád humor a také ukázal, že i muži mohou a chtějí vypadat k světu. Oblíbený sympaťák si totiž nechal před několika měsíci plasticky upravit svůj nos. Nešlo ale o zmenšení, ale jen o jeho úpravu, protože na něm měl výrůstek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Říbal (@petrribal)

Velký nos mi zůstane, ujišťoval Petr své fanoušky

I po operaci se ukázal svým sledujícím se zafáčovaným nosem z nemocnice. „A mám to za sebou. Dlouho mě na nose trápil takový kostní výrůstek. Asi jste si ho nevšimli, ale já jo. Pořád! Tak jsem šel na odstranění,“ svěřil se moderátor.

„Ale jak říká Bohůš z Kurvahošigutntág – co by to bylo za chlapa bez pořádného frňáka? Tak nebojte, frňák budu mít pořad stejný, velký… jen bez hrbolku,“ ujistil všechny Petr, který tak nezapřel smysl pro humor.

I jeho fanoušci si do něj umí rýpnout, v jednom z komentářů tak zazněl dotaz, jestli výrůstek náhodou nemá ze šňupání koksu. Petr se k dotazu postavil jako chlap a odpověděl neznámému pisateli, že z toho rozhodně není přepážka a že v tomhle nikdy nejel. Adrenalinu si tedy Petr užívá víc než dost.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články