Petra Černocká byla dlouhou dobu bez příjmu. Kdo jí pomohl nejvíce?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petra cernocka
Zdroj: Profimedia

Petra Černocká má úžasnou vnučku, se kterou se může pochlubit celému světu. Je jí sice pouze deset let, ale během pandemie koronaviru, a uzavření všeho možného, pomohla své rodině.

Petra má velmi talentovanou vnučku Olivii Coco, na kterou může být hrdá. Je dabérkou a patří mezi hlavní postavy ve filmu Mimi šéf 2, který je věnovaný hlavně dětskému publiku. Během lockdownu tak mohla pracovat a tím zajistit svou rodinu.

Finanční tíseň postihla i celebrity

Že byl lockdown a uzavření služeb a restaurací velmi náročný, je jasné každému z nás. Finanční krizi se proto nevyhnula ani Petra Černocká, ani její dcera Bára Vaculíková, která už pár let zpívá v kapele Yellow Sister.

Muselo se tedy sáhnout do úspor, nebo spíše do prasátka. Pro ahaonline.cz se Petra rozpovídala o tom, jak byl rozpočet napnutý a jak výrazně do něj zasáhla právě mladičká Coco.

Ta svou rodinu doslova zachránila před krachem. „Coco během pandemie živila rodinu, protože matka nezpívala, babička také ne a ona je šikovná a dabuje,“ vysvětlila herečka. Studia se podle jejích slov o Coco doslova perou, protože je velmi šikovná.

O malou Coco je velký zájem, její talent je mimořádný

Malých šikovných děvčátek prý po Česku neběhá mnoho a kromě toho, že se Coco věnuje dabingu, také dobře zpívá. Svůj talent zdědila po mamince i babičce. Ve svém věku už má za sebou i hereckou premiéru.

S maminkou Bárou si vyzkoušela malou roli v Ordinaci v růžové zahradě 2. Petře by se ale líbilo, kdyby se v budoucnu více věnovala právě zpěvu. „Být zpěvačka je svobodnější povolání, herectví je těžká služba,“ dodala hrdá zpěvačka, které nejsou cizí ani herecké zkušenosti.

V jednom rozhovoru přiznala, že by byla raději, kdyby si svou slavnou roli Saxany zahrála v pozdějším věku. Díky této roli se však dostala až do Mexika, poté navštívila i Paříž. Nyní si užívá čas v Česku a také se svou vnučkou, se kterou se chlubí na každém kroku.

Zdroj: ahaonline.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články