Petra Němcová poslala pozdrav z exotického ráje. S manželem si užívají místo, kde se jim narodil syn

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petra nemcova
Zdroj: Profimedia

Petra Němcová je modelkou, která si během života užila své. Nyní je ale šťastná a spokojená s partnerem a synem, se kterými žije mimo Českou republiku.

Modelka, která v roce 2004 přišla kvůli vlně tsunami o snoubence, se znovu dokázala postavit na nohy. Seznámila se s dnes již manželem Benjaminem Larretche, kterého si vzala v srpnu 2019. Několik měsíců poté se jim narodil syn, který ale bojoval o život.

Na svém Instagramu poděkovala za všechno, co jí osud přinesl

Narození svého syna Němcová tajila více než dva týdny, dokud si nebyla jistá, že bude opravdu zdravý. Dlouho se také nevědělo, jak se chlapec jmenuje. Porod pak modelka popsala svým fanouškům na Instagramu a rozhodně se nejednalo o ideální porod.

Petra to totiž do porodnice nestihla a musela porodit v autě. Všechno má ale dobrý konec, a i když vůbec nečekala, že bude rodit a s manželem byla zrovna v odlehlé pustině mimo civilizaci, dokázali si poradit a nyní se mohou radovat z již skoro dvouletého chlapečka.

Petra nedávno na Instagram umístila několik fotografií a připsala k nim anglický text, ve kterém poděkovala svému partnerovi. „Jsou to přesně tři roky, co jsi mě seznámil s touto krásnou, energicky a kulturně zvláštní zemí poloostrova Samaná,“ připsala.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Petra Nemcova (@pnemcova)

Je vděčná za život, jaký má, a svého muže miluje

Většinu pandemie tak strávili na ostrově Hispaniola, ke kterému má modelka zvláštní vztah. Je ráda, že právě tam mohli strávit několik měsíců, kdy se nemohlo cestovat. Při prvním výletu sem se rozhodli pronajmout si dům, aby mohli čas trávit v přírodě.

Jejich syn Bodhi sice pospíchal na svět, nakonec ale všechno dopadlo, jak mělo, a rodiče i potomek si mohli užívat krásného počasí na ostrově. Svému manželovi nakonec vyznala lásku a vše zpečetila tím, že má na toto místo ty nejkrásnější vzpomínky.

K příspěvku připojila nejen společné fotografie, ale také přírodu a chybět nemohl ani snímek s jejich psem. Jak vidno, Petra Němcová si po čtyřicítce konečně užívá života. Po tom všem, co ji v životě potkalo, si své štěstí zaslouží.

Autor: Raina TomanováSouvisející články