Petra Němcová ukázala skvělou postavu v plavkách a posílá nám poselství

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petra nemcova
Zdroj: Profimedia

Petra Němcová si užívá života mimo Českou republiku. Nedávno zveřejnila snímky, na kterých pózuje pouze v plavkách na pláži.

Ke snímkům napsala také vzkaz v angličtině, který si mohou přečíst fanoušci po celém světě. Petra svou postavičku ukázala v plavkách, navíc to vypadá, že je konečně po delší době v životě šťastná.

S modelkou si život zahrával, ale našla své místo

Petra Němcová mezi vánočními svátky roku 2004 přišla o svého snoubence, fotografa Simona Atleeho. Ten zemřel na následky ničivé vlny tsunami, která zasáhla thajské pobřeží, kde snoubenci zrovna byli na dovolené.

Podle této události se dokonce natočil film, na který se Petra sice podívala, ale vzpomínky na hrůzné dny se jí okamžitě vrátily zpět. Modelka, která se narodila v Karviné, se tehdy podruhé narodila, její partner ale takové štěstí neměl.

„Bylo těžké film vidět, natáčel se ve stejném hotelu, ve kterém jsme se Simonem bydleli, na stejné pláži, kde jsme spolu byli. První polovina snímku navíc popisuje devadesát procent toho, co jsem si i já prožila, takže jsem se po celou dobu sledování třásla,“ popsala Petra pro Expres.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Nemcova (@pnemcova)

Našla muže snů, kterého si vzala a mají spolu dítě

I když dlouho hledala toho pravého, nakonec ho našla. Je jím Benjamin Larretche, kterého si vzala v roce 2019. Mají spolu syna, jeho příchod na svět byl ale náročnější, než Petra čekala. I proto jeho narození několik týdnů tajila.

Nakonec se svým fanouškům na Instagramu svěřila s tím, že porod proběhl v autě, ale Petra i její manžel všechno zvládli na výbornou. Snad má Petra to nejhorší v životě už vybrané a vypadá to, že si své štěstí hodně užívá.

Fanouškům na svém Instagramu poslala vzkaz, že se ráda spojuje s nejvyššími vibracemi, které jsou kolem ní. Ráda naslouchá přírodě a důvěřuje vesmíru. Lidé by se měli častěji spojovat s přírodou a těmi, které mají rádi. Jedině tak si budou do života přitahovat pouze zkušenosti, které budou pozitivního charakteru.

Zdroj: expres.cz, Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články