Prachař a Sandeva si své soukromí hlídají. Unikla jim ale poznámka o svatbě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jakub pracahr sara sandeva
Zdroj: Profimedia

Po rozvodu s Agátou Hanychovou konečně vidí fanoušci Jakuba Prachaře opět šťastně zamilovaného. Krátce sice randil s Denisou Dvořákovou, ale s tou se později rozešel, a až teď to vypadá, že má nějaký opravdu vážný vztah. A to konkrétně se svou hereckou kolegyní Sarou Sandevou.

Dvojka na zabití. To je nejen divácky oblíbený nový seriál, ale také to, co tyhle dva spojuje. Jakub a jeho o 14 let mladší kolegyně se do sebe zakoukali na natáčecím place. A i když ze začátku to vypadalo, že jsou jenom přátelé, nedávné události potvrzují něco jiného.

Na večírku TV Prima nedokázali ani jeden z nich udržet své vášně na uzdě, a tak se hned rozkřiklo, že tihle dva spolu něco mají. A na Prachařovi je vidět, že je šťastně zamilovaný a bere vztah vážně. I když si své soukromí střeží, občas neunikne ven nějaká ta informace.

Už ví, kde se chce ženit

21. října byl Prachař hostem v pořadu Inkognito. A při rozhovoru s kastelánkou ze zámku Lednice se neubránil a začal plánovat, jak si jednou svou drahou vezme právě tam. Možná tím ve výsledku zaskočil nejen fanoušky a Saru, ale i sám sebe.

„Já tedy kdybych do toho náhodou někdy šel, tak já bych si to u vás už teď takhle předdomluvil. Číslo dvě bych si dal u vás,“ jeho první svatba se přitom odehrála před 8 lety v Úněticích a po rozvodu nějakou dobu tvrdil, že se už ženit nechce.

Na téma svatby se pak Prachař ještě více rozvášnil a v rámci humoru zapomněl na to, že možná plánuje až příliš.

„Co ten černej rytíř přesně dělá? Až tam budu s novomanželkou, tak abych věděl. Abych jí mohl říct dopředu, co ji ten večer čeká,“ smál se. Možná takovým podrobným vyzvídáním svou teoretickou nastávající trochu vyděsil, přece jen spolu nejsou zase tak dlouho.

Jak ji Kuba vlastně dostal?

Sara Sandeva potvrdila oficiálně vztah s Prachařem poté, co se v srpnu objevily v médiích jejich společné fotky. Nemělo cenu zapírat, všem bylo jasné, že tohle už ti dva neutají. Všechny hned samozřejmě zajímaly dvě věci: Jak k tomu došlo a zda hraje věkový rozdíl v jejich nějakou roli?

„Já si myslím, že věk nehraje roli. Myslím, že je to o tom, jací jste, prostě o lidech… Já jsem opravdu nad věkem nikdy moc nepřemýšlela, ale vždycky jsem se tedy kamarádila a bavila se staršími lidmi, ale nevím, čím to je. A zrovna Jakub má v sobě mladej elán, u něj to není vůbec poznat, že je starší,“ zhodnotila to Sandeva.

Pár k sobě má blízko především prý kvůli podobným zájmům a podobnému stylu humoru. Právě na ten se podařilo Jakubovi Saru dostat. Přijala i jeho řeči o svatbě jako legraci, nebo za to doma dostal pořádně vynadáno? Anebo už opravdu plánují společnou budoucnost?

Zdroj: sip.denik.cz, Blesk, ahahonline.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články