Sara Sandeva se ukázala v celé své kráse. Zvěčnil ji tak zamilovaný Jakub Prachař

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
sara sandeva
Zdroj: Martin Hykl David Kundrát Czech News Center / CNC / Profimedia

Ač si to možná mnozí nemysleli, Jakub Prachař a Sara Sandeva tvoří pár už několik měsíců a vypadá to, že jim láska jen kvete. Potvrzuje to nejen fotografie z dovolené, kterou umístila Sandeva na svůj Instagram, ale také informace, že se poznaly také jejich rodiny.

Dvojice se poznala při natáčení seriálu Dvojka na zabití, ve skutečnosti k sobě mají velmi blízko.

Sara uvedla snímek bez příkras

Sara Sandeva si v září užívala dovolenou se svým milovaným Jakubem. Ten také podle popisku vytvořil fotografii, na které je Sara zachycena v celé své kráse bez nalíčení s knihou v ruce. Její typický úsměv je nakažlivý a herečka vypadá velmi spokojeně.

Mezi Jakubem a Sarou je sice větší věkový rozdíl, podle české herečky to ale nehraje žádnou roli. Oba dva již poznali rodiny toho druhého a vypadá to mezi nimi velmi vážně. Sara je navíc velmi nadanou herečkou, která umí nejen zahrát seriálovou roli, ale září také na divadelních prknech.

Před necelým měsícem měl premiéru v Divadle Na Fidlovačce muzikál Kouř, ve kterém hraje právě i Sara. Tam ji byl podpořit Jakub, který dával své city vůči ní hlasitě najevo – tleskal a herečku pak i před ostatními diváky vášnivě líbal.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Sara Sandeva (@sarasandeva)

Vypadá to na vážný vztah, znají se i rodiny

Po premiéře se ale vytratil a venku počkal na svou lásku. Sara se pozdravila nejdříve s přítelkyněmi, ale poté už následovala svého partnera. Tím, že se na veřejnosti líbali, na sebe strhli veškerou pozornost. Někteří herci se tak neubránili úsměvu.

„Nejspíš kamarádka je začala během líbačky skrývat bundou před okolím,“ popsala divačka, která se na muzikál Kouř vydala podívat. Kromě Jakuba se na premiéře objevila také hereččina rodina. Její rodiče a mladší bratr Teo si pak s Prachařem hezky povídali.

Jakub Prachař má za sebou těžký rozvod s Agátou Hanychovou, která od té doby vystřídala hned několik partnerů. U Jakuba to ale vypadá na vážný vztah, a vypadá to, že si sedl také s matkou i otcem své vyvolené.

Také na druhé straně byla Prachařova maminka Dana Batulková spokojená s herečkou, kterou jí přišel její syn představit. I přes svůj nízký věk je Sandeva velmi chytrou a vtipnou ženou, která už ví, co od života chce. A vedle ní Jakub jen kvete. Snad jim to vydrží.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články