Pravá ruka Karla Gotta oslnila na premiéře očekávaného filmu. Zvolila krásné a elegantní šaty

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
aneta stolzova
Zdroj: Profimedia

Dokumentární film Karel byl připravován dlouho a při jeho uvedení do kin se samozřejmě dalo očekávat, že na premiéru dorazí mnoho slavných osobností. Kromě lidí z branže se přišli na dokument o Karlu Gottovi podívat také členové jeho rodiny, a dokonce i jeho pravá ruka Aneta Stolzová.

Na snímku o vlastním životě spolupracoval Gott před svou smrtí. Dílo režisérky Olgy Malířové Špátové si nemohla nechat ujít celá řada celebrit a mezi těmi, kterým média věnovala pozornost, byla mimo jiné právě Stolzová, která byla Gottovou mluvčí.

Ta prožila s rodinou Gottových mnoho let, a mohla tak nahlédnout i do jejich osobního života. Není divu, že si byla s Mistrem velmi blízká, a proto považovala za samozřejmost se na premiéře očekávaného snímku objevit.

Pro rodinu důležitým člověkem

Stolzová byla pro rodinu Gottových velmi důležitá. Mnohdy bylo samozřejmě zapotřebí, aby Karla zastupovala v médiích, protože se kolem něho neustále točil někdo s fotoaparátem. Kromě toho ale pomáhala i Ivaně, která se cílem paparazzi stávala také často.

Například poté, co Karel vážně onemocněl, soucítila Aneta podle svých slov nejen s ním, ale i s Ivanou Gottovou, protože si dokázala představit, jak těžké to má někdo, komu onemocní člen rodiny, a navíc se musí vypořádávat s náporem médií. Prozradila to v roce 2020 v rozhovoru pro kafe.cz.

aneta stolzova

Zdroj: Profimedia

Je jasné, že ačkoli byla pravou rukou Karla Gotta, i pro Ivanu Gottovou toho udělala hodně nejen před zpěvákovou smrtí, ale i později. A to, že se objevila na premiéře filmu, značí nejen její zájem o zhlédnutí snímku, ale také solidaritu a náklonnost k rodině.

Jednoduché a elegantní

Samozřejmě se taková příležitost jako premiéra tak velkého snímku neobejde bez řádného společenského oblečení. Stolzová rozhodně ví, co se sluší a patří. Na premiéru dorazila oblečená v jednoduchých černých šatech, které působily zároveň elegantně i pohodlně.

Jako doplněk zvolila opět černou kabelku a společně s úsměvem pro média vypadala jednoduše skvěle. Ve Slovanském domě se kromě ní na premiéře sešla celá řada celebrit, mezi kterými se objevili například Michal David, Felix Slováček nebo Lucie Bílá.

Pro veřejnost je dokument přístupný od 7. října 2021. Pokud tedy i vás zajímá, jaký měl Mistr život nejen profesní, ale i osobní, rozhodně si nenechte tuto kulturní záležitost ujít. Dokument Karel totiž zachycuje zážitky z raných i pozdních let jeho života.

Zdroj: Profimedia, ahaonline.cz, extra.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články