Přemek Forejt oznámil velkou novinu. Nemohl se dočkat, až se s ní pochlubí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
premek forejt
Zdroj: Profimedia

Šéfkuchař Přemek Forejt se umí věnovat i jiným věcem než jenom vaření. Před třemi dny oznámil na svém instagramu fanouškům, že se mohou těšit na velkou novinku.

Tou je nová píseň. Nahrál ji společně se skupinou Nebe a na její první zveřejnění se opravdu těšil.

V roli zpěváka se se skupinou Nebe prezentoval Forejt už jednou. Tehdy šlo o singl Stella, kde si zazpíval v češtině. Tentokrát se ale prezentoval v angličtině a jeho písnička Please, zdá se, už si získala své ohlasy. A to předem někteří fanoušci reagovali poměrně skepticky.

Když se Forejt poprvé pochlubil na instagramu informací o tom, že něco takového vyjde, mnoho lidí mu doporučovalo, aby se raději držel vaření. A někteří dokonce i ne příliš slušně tvrdili, že to nebude žádný zázrak. Jak se ale ukázalo, Forejt nakonec překvapil.

Neskutečně se těším

„Čumáčci, už zítra,“ napsal původně Forejt na instagramu a dodal, že se neskutečně těší, až jeho písnička vyjde. Zároveň připsal, že ho zajímají i reakce fanoušků. Někteří lidé mu obratem odpověděli, že se těší stejně tak jako on, mnozí ho ale nejspíš svými komentáři zklamali.

„Přemku, prosím, prosím, nezpívejte,“ zní jeden z komentářů. Pár lidí se dokonce nebálo použít i hrubější slova. Naštěstí ti, kteří Forejtovi věří, většinu záporných komentářů dokázali odsunout do pozadí, a zpěvákovi tak radost z jeho nové písničky nikdo úplně nepokazil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Premek Forejt (@premekforejt)

„Těším se moc, protože vaše písnička Stella je pecka. Pouštím si ji pořád dokola,“ podpořila Forejta jedna z fanynek. Mnoho dalších připsalo jenom srdíčka a komentáře plné očekávání. No a včera se konečně dočkali a písnička je venku. Co na ni říkáte?

Být vámi, zpěvu se držím

„No, musím uznat, že zima mi byla od začátku do konce. Husí kůže mi naskočila hned po první větě. V písničce je hodně lásky a je úžasná,“ vyjádřila se jedna z fanynek. Její komentář podporují i další lidé, kterým se líbí nejen slova písně, ale i Přemkův hlas.

„To si snad děláte legraci. Já fakt zírám, na vašem místě se držím hudby víc s takovým hlasem,“ dodává další fanoušek. Je vidět, že i když někteří byli předem k Přemkovi jako zpěvákovi nedůvěřiví, po zveřejnění písničky se názor mnohých změnil.

Jak to bude do budoucna? Bude se Forejt věnovat dál jenom kuchařině, nebo se zaměří taky na hudební scénu? Fanoušci ho sice milují především jako slavnou osobnost spojenou s pořadem MasterChef, ale zdá se, že ani jako hudebníka by ho mnozí neodmítli.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články