Radostná novina: Václav Noid Bárta bude trojnásobným tatínkem. S přítelkyní ukázali fotku z ultrazvuku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vaclav noid barta
Zdroj: Daniel Černovský / CNC / Profimedia

Václav Noid Bárta bude trojnásobným tatínkem. Se svou partnerkou Eliškou Grabcovou oznámili na sociálních sítích, že čekají druhého společného potomka. Sedmiletou dcerku Terezku má Bárta z předchozího manželství, s Eliškou vychovávají dvouletou dceru, která má jméno po mamince.

„Bude nás pět,“ hlásá nadšený popisek na instagramu. K němu nahrál zpěvák společně s přítelkyní krátké video, ve kterém vysvětluje podrobnosti o tom, proč mají s partnerkou takový důvod se radovat. A mnohé fanoušky dojalo jeho nadšení až k slzám.

„Když jsme před časem s Eliškou skládali písničku Malý princ pro Evu Burešovou, tak jsme si říkali, že bychom si možná ještě nějakého malého prince nebo princeznu pořídili,“ začal Václav na videu své vyprávění. A už v tu chvíli mnozí tušili, co bude následovat.

Malý princ, nebo princezna?

„Teď když jsme spolu složili písničku Úsměv Mony Lisy, máme opravdu velký důvod k úsměvu, protože opravdu čekáme nějakého toho malého prince, nebo princeznu,“ zářil Bárta nadšením. Jeho partnerka se přitom pochlubila fotkou z ultrazvuku a ani ona neskrývala obrovský úsměv.

Závěrem videa si pak pár dal dlouhou pusu a pustil se do společného pobrukování melodie hrající na pozadí. Neskrývaná a nehraná radost dostala do kolen nejednoho z jejich fanoušků, a není se tak čemu divit, že si teď pár dní po večerech může Noid s přítelkyní číst veselé komentáře.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Vaclav Noid Barta (@vaclavnoidbarta_official)

Vzhledem k tomu, s jakým nadšením se o novinku podělili, se dá předpokládat, že na sociálních sítích teď budou své fanoušky informovat o dalším průběhu těhotenství pravidelně. Bude to nakonec princ, nebo princezna?

Jedna gratulace za druhou

Jelikož ani pár nadšení neskrýval, ani fanoušci se nedrží na uzdě. Gratulacemi se to pod videem jenom hemží a lidé se nestíhají předhánět v tom, kdo vysekne zamilovanému páru a šťastným nastávajícím rodičům větší poklonu.

Kromě fanoušků se přidávají i některé slavné osobnosti. „Největší a nejláskyplnější gratulace, miláčci moji,“ napsala třeba Iva Pazderková, která doplnila komentář několika smajlíky a srdíčky. „Tak už to mohu říct dál? Gratuluji!“ směje se houslistka Markéta Muzikářová.

Stačilo přitom půl dne, aby si získal příspěvek přes 42 tisíc zobrazení. Slavný pár tedy rozhodně nepatří k těm, kteří by si informace nechávali pro sebe, a naopak chápe, že podělit se o radostnou novinku s fanoušky je důležité.

Teď už nejspíš mnozí z nich uzavírají sázky, zda to nakonec bude holčička, či chlapeček.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články