Richard Genzer se zúčastnil promoce své dcery. Je z ní krásná bakalářka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: Profimedia

Richard Genzer se může pochlubit nejen svými úspěchy v televizi, ale nyní také hrdě vystavuje na odiv diplom z vysoké školy. Není ale jeho, nýbrž jeho dcery.

Jeho mladičká dcera Viktorie již v červnu oznámila, že má hotový titul bakaláře. Richard tak má být na co pyšný. V osobním životě je sice single, ale zato si může užívat čas právě se svou rodinou. Má tak důvod k úsměvu, což ukázal nyní i na Instagramu.

Genzer si umí udělat legraci

Richard má Viktorii se zpěvačkou a hlasovou koučkou Lindou Finkovou. Ta svůj um předvedla například v show Tvoje tvář má známý hlas. Jejich dcera teď završila studium modrým diplomem a rodiče mají být na co hrdí.

„Dcera bakalář. Jsem pyšný otec. Ještě že není já. To by byla soustružník,“ udělal si legraci herec a komik. Není to totiž pravda, ve skutečnosti má Richard vystudovanou taneční konzervatoř a má maturitu.

Právě při tanečních studiích potkal svého velkého kamaráda Michala Suchánka, s nímž potom rozjel různé projekty, které měly velký úspěch. Ani když už byl dospělý, nechtěl tak dělat žádnou manuální práci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard Genzer (@richardgenzer)

Richard se rozhodoval mezi tancem a fotbalem

Richardovo rozhodnutí je dnes už jasné, ale v období dospívání si jistý nebyl. Tanec, nebo fotbal? Jeho otec byl velkým fanouškem fotbalu, a možná právě proto se nakonec mladý Richard rozhodl raději pro taneční školu. Svůj talent ukázal Genzer i v soutěži StarDance.

Ač to tak nevypadá, Richard patří mezi zkušené tanečníky. Zpěváci si ho také zvou na natáčení videoklipů, kde své kreace předvádí. Můžete ho vidět například v písni Marka Ztraceného Tak se nezlob.

I Viktorie podědila uměleckého vlohy. Odmalička hraje a také zpívá. Zahrála si v muzikálech Tři mušketýři, Klíč králů nebo Golem. Dnes je to mladá žena s vystudovanou vysokou školou. Zatím je jen bakalář, ale může přidat i další tituly. Uvidíme, kam nakonec studia tuto mladou ženu zavedou.

Autor: Raina TomanováSouvisející články