Richard Genzer skončil v nemocnici. Babica by měl z jeho stravování jistě radost

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: Profimedia

Richard Genzer se letos stal porotcem ve StarDance už podruhé. Fanoušky hodně vyděsilo, když o víkendu sdílel video z nemocnice. Hned se začali ptát, kdo se ujme jeho role porotcování a zajímali se, co se stalo. Naštěstí to vypadá, že o nic vážného nešlo. Genzer totiž svůj pobyt na nemocničním lůžku bere s humorem.

Fanoušky šokoval na svém instagramu videem, na kterém je připojený na kapačky. Jelikož má ale úsměv na obličeji a udrží v ruce telefon, dokonce má dost energie na vyprávění vtipných historek, nikdo se o jeho zdraví nejspíš nemusí bát.

Několika krátkými větami se rozhodl představit lidem svůj nemocniční jídelníček, konkrétně tedy snídani, kterou mu lékaři po ránu naservírovali. A tuhle výživnou stravu by mu jistě schválil dokonce i Jirka Babica, nemyslíte? I když to nevypadá moc lákavě, Geňa si z toho umí udělat legraci.

Dnešní snídaňové menu

Na krátkém klipu Genzer mluví o tom, že snídaně je důležitým základem dne, který pomůže člověku pořádně nastartovat. „Všichni výživoví poradci se shodují na tom, že nejdůležitějším jídlem je snídaně,“ začíná Genzer své poučné vyprávění o jídle.

„A proto musíte vydatně snídat. Snídaně musí obsahovat cukr, prostě všechno, co má mít. A já tak rozhodně snídám,“ tvrdí a ukazuje fanouškům záběr na kapačku a na kanylu napíchnutou v ruce. Podle všeho mu ten den lékaři naservírovali opravdu sytou dobrotu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard Genzer (@richardgenzer)

Závěrem ještě Geňa zanotuje refrén slavné písničky Když muž se ženou snídá a podle výrazu v jeho obličeji je hned jasné, že se cítí dobře a jeho zdraví rozhodně není nijak ohroženo. Fanoušci to chápou, a podporují ho proto spíše vtipnými komentáři, ačkoli někteří se o něho možná chvíli vážně báli.

Pán je gurmán

Geňa je jeden velký vtip a jeho legrační historky dostávají fanoušky už roky. Proto se rozhodli mu ukázat, že i oni mají smysl pro humor.

A pokud smích opravdu léčí, brzy bude Genzerovi lépe, protože vtipné komentáře ho určitě pobaví. „To je to nové snídaňové menu z Mekáče?“ ptá se jeden z fanoušků.

„Aaaaa, tak pán je gurmán,“ směje se další. „A co bude na oběd? Klystýrek médium pěkně? A jako dezert glykemický čajíček?“ ptá se někdo další. „No jo, labužník se jednoduše pozná,“ píše se v dalším komentáři. Fanoušci tedy Geňu nešetří.

Na druhou stranu se ale také v mnoha komentářích objevuje přání brzkého uzdravení a je vidět, že lidem na herci, komikovi a porotci slavné soutěže záleží. A s takovou podporu bude jistě Genzer zase zdravý jako řípa a ani nebude vědět, že ho kdy něco trápilo.

Zdroj: Instagram

Auto: Šárka CvrkalováSouvisející články