Richard Genzer by z fleku mohl konkurovat Babicovi. Na jeho kulinářskou specialitu se stojí fronty

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Richard Genzer
Zdroj: Profimedia

Umělci to stále bohužel nemají dvakrát jednoduché. V období pandemie, kdy byla zavřená divadla, se doma nudili a přemýšleli, jak vydělávat peníze. Jedna známá česká osobnost přišla na to, jak si vydělat mimo branži a zároveň sklidit velký úspěch!

Na palačinkách si pochutná úplně každý. A pokud se vám doma zrovna nechce připravovat těsto a později pak umývat nádobí, můžete vyrazit do stánku, ve kterém vám palačinky připraví. Nepřipraví je však pro vás jen tak někdo, ale bude to sám Richard Genzer!

Na palačinky ke známé osobnosti

Richard Genzer je muž mnoha profesí a tentokrát zpříjemňuje výlety cyklistům, vodákům a turistům. Otevřel si totiž stánek s palačinkami a chvála na jeho palačinky se velice rychle roznesla po okolí.

„Jednou ráno přišla paní, když jsem zametal a říká: Promiňte, pane Genzer, já jsem vám vlezla do záběru! A já říkám, že tady nic netočím. Zeptala se tedy, co tady dělám. Zametám, vo*e,“ řekl Geňa při rozhovoru pro CNN Prima News.

Dále přiznal, že jsou lidé velice překvapeni a nečekají, že by je u stánku obsluhoval zrovna on. Sem tam dostane i nějaké to dýško a pokud přijde dítko, které má zrovna narozeniny, Richard mu dá palačinku zdarma.

A proč se rozhodl zrovna pro otevření stánku s palačinkami? Řekl, že nechtěl sedět doma, a proto se pro otevření rozhodl. Rozhodně mu nejde o to, aby si vydělal co nejvíce peněz, jednoduše se nechce nudit.

Nepříjemný zážitek ho od vody neodradil

Kdo ví, zda se lidé vydávají na tyto skvělé palačinky, nebo chtějí potkat známého Richarda Genzera za pultíkem. Ten se toho doopravdy nachodí, protože skoro každý se s ním chce vyfotit.

Práce u vody ho velice baví a v rozhovoru zavzpomínal i na nepříjemný zážitek, když před pár lety při koupání v moři přišel ke zlomeninám v obličeji a musel být z vody vytažen záchranáři. Naštěstí vše dobře dopadlo a Richard uvedl, že vodu stále miluje, a proto se rozhodl pro stánek právě u ní.

Aktuálně můžete Richarda vídat v pořadu Partička, který se pravidelně objevuje na televizních obrazovkách. Partička však v létě vystupuje i živě po celé České republice, proto se podívejte, zda se nebude tato zábavná skupinka herců nacházet i ve vašem městě.

Zdroj: CNN Prima News
Autor: Štěpán PacíkSouvisející články