Richard Genzer zamířil na štiku. Ve videu přiznal, proč žádný úlovek nepřiplaval

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: Profimedia

Richard Genzer je velmi známý komik, který nejde pro sprosté slovo daleko. Je to bavič, kterého můžete vidět nejen v televizi, ale také na rybách, kde tráví volný čas.

Richard se fanouškům pochlubil videem, na kterém ukazuje, že společně se svými přáteli vyrazil na ryby, konkrétně na štiky. Podle jeho slov ale bohužel zatím nezabraly a Richard vysvětlil, že ví, čím je to způsobené.

Je to tím, jaké jsou tu ksichty, tvrdí Richard

Video začíná tím, že Richard natáčí sám sebe. Vypadá skvěle, a hlavně velmi vtipně. Na hlavě má totiž jedny sluneční brýle, zatímco jiné má zrovna na očích. Richard ve videu poukazuje na to, že štiky zrovna neberou.

Bavič si to vysvětluje tím, že: „Jsem tady s těma dvouma a myslím si, že podle ksichtů se nás bojej i ryby.“ Kamerou míří na své dva přátele, kteří si zrovna rozbalují svačinu. K tomu dodává: „Zamávejte, ko**ti!“ A oba dva mávají chleby.

Vypadá to, že si Richard nevybral na chytání štik zrovna nejlepší parťáky, nutno ale dodat, že venku je už velká zima a ryby se zdržují na dně, kde je větší teplo. Jeho video okomentovalo spoustu jeho fanoušků.

K popisku videa napsal: „U ryb zaleží i jak se tváříte a s kým tam jste. Takže dneska bez šance.“ Doplnil ještě několik smajlíků, které ukazují, kde zrovna jsou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard Genzer (@richardgenzer)

Richard skončil před několika dny na kapačkách

Dnes už Richard vypadá velmi dobře, ale ještě před několika dny byl na kapačkách. Byla tak ohrožena jeho účast ve StarDance, kde působí jako porotce a rozdává body soutěžícím. „Musíte vydatně snídat. Snídaně musí obsahovat cukr, prostě všechno, co má mít. A já tak rozhodně snídám,“ uvedl Richard ve videu, na kterém leží v nemocnici.

Přiznal, že má problémy se zády, ale není to nic vážného. S problémy se potýká již delší dobu, ale jeho účast v soutěži nakonec ohrožena nebyla. Mimo něj se kvůli nemoci nezúčastnila přenosu také Simona Babčáková, která musela ze soutěže odstoupit.

Letošní ročník taneční soutěže doprovázejí samé komplikace. Kvůli covidu nemohla do vysílání na jeden večer Tereza Kostková, v karanténě skončil Mirai Navrátil i Simona Babčáková. Opatření se musela zpřísnit, je ale vidět, že Richard je v plné síle a užívá si života, co to jde.

Zdroj: Instagram, expres.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články