Richard Krajčo ukázal, jak uspává své děti. Ty nezapřou tátův úsměv

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: Profimedia

Richard Krajčo se věnuje nejen muzice, ale především své rodině, kterou tvoří jeho žena Karin a jejich tři děti, které si do vztahu přinesli ze svých předchozích vztahů.

Richard má dceru Bereniku a syna Richarda. Oba dva již mají také své účty na sociálních sítích, kam postují fotografie ze svého života. Muzikant má společný účet se svou ženou Karin, ale pokaždé je jasné, kdo zrovna píše příspěvek.

Svého tatínka rozhodně nezapřou

Nejinak tomu bylo u posledního snímku, který se na jejich Instagramu objevil. Richard na něm fotí nejen sebe, ale také své děti jen několik minut před tím, než obě usnuly. Richard mladší je zachumlaný pod peřinou stejně jako jeho táta.

Všichni tři se usmívají do objektivu a je jasné, že jablko nepadlo daleko od stromu. Obě děti mají úsměv Richarda, a vypadá to, že mají všichni také stejný smysl pro humor. Richard sdílel také fotografii, která děti zachycuje o pár minut později.

„Rozdíl pouhých 7 minut. Blbůstky blbůstky, a najednou ze sterea chrrrrrrrr chrrrrrrr… Tak já jdu taky,“ připsal Richard ke snímkům a přidal také několik smajlíků, které vyjadřovaly spánek a chrápání.

Nezapomněl obě děti označit, i když těžko říct, jestli budou z druhého snímku nadšené. Na něm se totiž usmívá jen Richard, protože Berenika má na očích masku, aby lépe spala, a jeho syn je opřený o jeho rameno a sladce spí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

Richard se svými dětmi chlubí, kde může

Děti se velmi potatily a Richard se s nimi rád pochlubí. Naposledy se jako celá rodina ukázali také s Karin a její dcerou Jasmínou na premiéře filmu Gump. Všem to moc slušelo a ani děti nemají problém zapózovat pro fotografy.

Richard nedávno se svou ženou koupili kostel v Chotěvicích, kde mají statek a tráví spoustu času. Napadlo je koupit ho během jediné procházky, kterou dělají každý den se svými psy. Byl to sice Karinin nápad, ale ujal se velmi rychle, a teď už nic nebrání tomu, aby společně uskutečnili své plány.

V kostele chtějí mimo jiné pořádat také koncerty a chtějí, aby se v něm scházeli lidé z širokého okolí. Mají podporu starosty i místních lidí, takže se dá očekávat, že zájem bude veliký. Veškerý výtěžek chce Richard věnovat zase na opravy.

Zdroj: Instagram, idnes.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články