Richardovi Genzerovi vlezly do auta dvě krasavice. Ošklivější stopařky prý snad nikdy nenabral

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: SLAVOMÍR KUBEŠ / MAFRA / Profimedia

Davida Matáska a Vladimíra Polívku toho spojuje víc než jenom herectví v seriálu Polda. Oba jsou například blízkými kamarády Richarda Genzera. A dohromady pak tahle trojice oplývá humorem, který fanoušci milují. Tak například nedávno Genzer nabral v autě dvě stopařky, jejichž příběh pak zmínil na instagramu. Co s tím mají společného Polívka s Matáskem?

„Tak kam to bude, holky?“ ptá se na videu Genzer poté, co se k němu do auta nasoukají i Polívka s Matáskem. Podle popisku příspěvku na instagramu snad nikdy ošklivější stopařky nenabral. Jeho vtipu se ale oba pánové naplno smějí a nic si nedělají z toho, že se do auta skoro nevejdou.

„Dneska jsem nabral snad ty nejošklivější stopařky ze všech. Jedna ošklivá a druhá asi její matka,“ napsal Genzer k příspěvku. V druhém videu pak dodal, že by si přál mít normální kamarády a z auta raději rychle vystoupil, aby se s nimi nemusel víc mačkat.

Ta prostřední docela ujde

Fanoušci Richarda Genzera jsou z příspěvku nadšení. Ačkoli on sám se tváří, že ho chlapi v autě vyloženě obtěžují, je jasné, jakou legraci si spolu herci a baviči užili. A to lidé oceňují. Mnoho z nich se směje Richardovu přirovnání ke stopařkám.

„Sice ošklivé stopařky, ale jinak vidím tři krásné chlapy,“ směje se jedna z fanynek. Další dodává, že by takovou partu do auta hned brala a rozhodně nechápe, co se Richardovi nelíbí. „Ta prostřední docela ujde,“ směje se někdo další. Zdá se, že s Richardem moc lidí nesouhlasí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard Genzer (@richardgenzer)

Zatímco on nazval své herecké kolegy ošklivými stopařkami, většina žen si myslí, že jsou to sympatičtí pánové. Ani Richard sám není k zahození. Je jasné, že s takovou trojicí musí být v autě plno legrace. No uznejte sami, nevzali byste je na výlet hned?

Invalidní auto plné podivných stopařek

Když zrovna nekritizuje Richard vzhled svých hereckých kolegů, zaměřuje se na to, jaká s nimi je v autě nuda. I v tomhle případě se nebál si pořádně rýpnout a zhodnotit jejich zlozvyky. Ani on sám ale podle všeho není dokonalý a auto, kterým cestovali, také ne.

„Matásek kouřil v autě. Polívka vůbec nemluvil. A já jsem řídil auto, který je na vozíku,“ zhodnotil Genzer situaci. Fanoušci asi jen těžko chápou, co se vlastně odehrávalo, důležité ale je, že příspěvek všechny pobavil. A podle výrazů všech tří herců si i oni společný čas nakonec užili.

Jakmile se někde objeví alespoň jeden z téhle trojice, můžete si být jednoduše jistí, že se budete smíchy popadat za břicho. A pokud jsou to rovnou všichni tři, o zábavu je zaručeně na nějaký čas postaráno. Instagram Genzera je přitom podobných videí plný a fanoušci nestíhají psát komentáře.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články