Dcera Richarda Genzera byla v pubertě pěkné kvítko. Tahle krásná rebelka mu dala tenkrát pořádně zabrat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard genzer
Zdroj: Profimedia

Richard Genzer je bezpochyby jeden z nejslavnějších českých bavičů, ale také skvělý herec a moderátor, který tvoří prakticky nerozlučnou dvojici s Michalem Suchánkem. Kromě mnoha seriálů jsme je společně mohli vidět například ve starším pořadu Tele Tele, v poslední době účinkují především v televizní Partičce. Jak u své kariéry zvládal Genzer výchovu dcery?

Podle všeho to s Viktorií nikdy nebylo úplně snadné. A není se ani čemu divit. Když se její rodiče rozešli, nevzala to moc dobře. Na čas se dokonce odstěhovala od matky, u které tehdy zůstávala. Ta pak musela kvůli problémům navštěvovat psychiatra.

Později se sice dcera vrátila, i tak to s ní ale nebylo vůbec jednoduché a v roce 2014 se odstěhovala k otci. Její maminka Linda Finková to okomentovala tak, že jí to ani příliš nevadí. Jen ať si prý tatínek dospívající dceru také užije. Dnes je Viktorii už dvacet let a v médiích je její jméno poměrně známé.

Vydala se na dráhu umělkyně

Otec je slavný herec a komik. Maminka zase muzikálová herečka a učitelka zpěvu. Mohlo to dopadnout nějak jinak, když se tyhle geny spojily? Už odmalička Viktorii bavilo vystupování před lidmi, a brzy se tak dostala na pódium jako dětská hvězda, která ale dnes už vyrostla do opravdové umělkyně.

Vystupuje v nejrůznějších muzikálech a fotoaparátům se nebrání. Kromě toho, že má bezpochyby talent, ji ale udržuje ve světle reflektorů ještě něco. Genzerova dcera totiž roste opravdu do krásy a ve svých dvaceti letech přitahuje pohled nejednoho mladíka.

viktorie genzerova

Zdroj: Profimedia

Vysoká dlouhovlasá blondýna se svůdným úsměvem je samozřejmě v každém muzikálu vítána, a nemá proto problém s kariérou. Ačkoli se možná rodiče v mnoha věcech neshodli, a nakonec skončili každý s někým jiným, jedno mají společné, mohou na ni být hrdí.

Problémový přítel?

I když je Viktorie skvělá herečka a kariérně roste, občas zkrátka děti trochu zlobí, že? Potvrdilo se to například v roce 2017, kdy napsala na svém Facebooku poměrně nelichotivý příspěvek o Genzerově nové přítelkyni Markétě Jiránkové. Nejspíš svou novou macechu příliš nemusela.

V ten samý rok se kolem ní objevil ještě jeden skandál. Konkrétněji tedy kolem jejího přítele Christopha, který na Orlíku na pramici zabil teprve osmnáctiletou dívku a byl obviněn ze zabití z nedbalosti. Tehdy měl rodině zaplatit odškodné, prozatím se ho ale nedočkali.

Tragická událost ale na jeho lásce k Viktorii nic nezměnila a Viktorie sama neměla důvod ho opustit kvůli nehodě, která ji šokovala stejně jako rodinu zesnulé. Dodnes je možná dcera Richarda Genzera trochu rebelka, ale do budoucna ji jistě čeká zářná kariéra a spokojený život.

Zdroj: Profimedia, Facebook, Blesk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články