Roman Staša z MasterChefa se pochlubil synem. Jeho narození tajil několik týdnů

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
roman stasa
Zdroj: Profimedia

Roman Staša, který loni vyhrál titul MasterChef Česko, se nedávno pochlubil skvělou novinkou. Amatérský kuchař se přitom netají tím, že si své soukromí bedlivě hlídá.

Nikdo neměl ponětí ani o tom, že má Roman vůbec nějakou partnerku, Nyní na instagramu prozradil, že již několik týdnů má dokonce syna. Jeho fanoušci byli novinkou velmi překvapení a gratulace nebraly konce.

Myslel si, že výhra v soutěži je ta největší v životě

Roman na svém instagramu sdílí především svoje fotografie, nyní se ale rozhodl svěřit se svým fanouškům se sladkým tajemstvím. „Dneska je to rok, co jsem vyhrál v televizním finále MasterChef. No a dost dlouho jsem byl přesvědčený, že to je rozhodně největší výhra v mém životě.“

„A pak přišlo letošní září a tenhle můj názor a vlastně i celý život se zase otočil o 180 stupňů… Asi všichni víte, že soukromí mých nejbližších je pro mě svaté a nikdy se to nezmění,“ přiznal Roman skutečnost, že o svém soukromí se nebude s nikým bavit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Staša (@stasa.roman)

Přeci jen ale udělal výjimku. „Jen jsem se s vámi chtěl podělit o největší radost mého života. Seznamte se, tohle je můj syn, Samuel Staša,“ ukázal kuchař svého prvorozeného synka, ze kterého je nadšený.

O své partnerce mlžil, ani teď nepodal žádné informace

O mamince malého Samuela ale neprozradil nic. „Jeho maminku a moji životní partnerku nechám po dohodě s ní nadále mimo veřejný zájem a děkuji moc všem, kteří naše soukromí respektují,“ uvedl Roman a není divu.

V červnu ještě tvrdil, že je nezadaný, ale uvedl, jak by měla jeho partnerka vypadat. „Nejpodstatnější je, aby byla v pohodě. To je pro mě nejdůležitější, aby byla doma pohoda, klid, abychom se nehádali a nebyly tam vyhrocené situace. Důležité také je, abychom na sebe nežárlili, protože je to teď pro mě trošku složitější, vyjdu na ulici a lidi se dívají.“

Roman prozradil, proč z ničeho nic sdílel informace ze svého soukromí. „Dnešní post na mém instagramovém profilu je jedinou a velmi pravděpodobně poslední výjimkou, kdy jsem se rozhodl se svými fanoušky sdílet rodinné soukromí. Sdílím s nimi ale také zároveň svoji obrovskou radost a štěstí, které mě díky narození syna potkalo.“

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články