Rozchod na podiu: Manžel Ewy Farne se ji rozhodl po 12 letech opustit. Už s ní nechce hrát v kapele

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Ewa Farna
Zdroj: Profimedia

Tak tohle by čekal jen málokdo. Ewu Farnou opouští po 12 letech manžel, který už dál nechce působit v její kapele. Zpěvačka tak ztratí cenného parťáka, který jí na pódiu kryl záda a byl jí oporou. Své důvody sdělil Martin Chobot skrze sociální sítě své ženy.

„Jelikož můj Martin nemá sociální sítě, nechám Vám fanouškům od něj vzkaz,“ uvedl svůj příspěvek na instagramu Ewa.

Ten přidala k fotografii, na níž objímá svého manžela. Zřejmě někdy během letního koncertu či festivalu podle pásky, kterou má zpěvačka na ruce.

Velké překvapení pro všechny

Člověk by čekal nějaké láskyplné vyznání nebo něco takového, ale chyba lávky. Chobot tak skrze svou milovanou učinil prohlášení, které opravdu nikdo nečekal.

„Po dlouhém rozhodování jsem dospěl k závěru, že s koncem roku ukončím své působení v kapele. Cítím, že jsem za těch 12 let kapele dal, co jsem mohl a ona mně to nejdůležitější – rodinu,“ zní začátek muzikantova vyjádření.

„Někde po cestě jsem ale tak trochu poztrácel radost z koncertování a považuji za důležité ji znovu v sobě najít, abych si mohl zase upřímně užívat svou přítomnost na podiu,“ vysvětlil důvody, proč už nechce svou ženu na živých koncertech doprovázet.

Odvážné rozhodnutí, všímají si fanoušci

Kudrnatý kytarista všem poděkoval za příležitost v této kapele hrát a za přízeň zpěvaččiných fanoušků, kteří si ho za ta léta samozřejmě také oblíbili.

Pod příspěvek začali psát komentáře, v nichž Martinovi přejí jen to dobré a vlastně obdivují jeho rozhodnutí, které muselo být nesmírně těžké.

„Gratuluju k tak odvážnému rozhodnutí! Muselo stát hodně odvahy přiznat si něco takového a rozhodnout se podle toho. Martin bude určitě vědomý muž,“ napsala jedna ze sledujících.

„Za sebe přidávám, že to, že se můj muž takto rozhodl, naprosto respektuju a budu i nadále při něm stát. Děkuju, lásko, za nádherné společné roky na podiu,“ zakončila zpěvačka svůj post.

Kam budou směřovat Chobotovy kroky dál, se ještě neví. Jisté však je, že písničkář Pokáč už o jeho hudební nadání projevil zájem, což vtipně glosovala samotná Farna.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články