Rozhořčená Simona Krainová nabádá ženy, aby nebyly slepice. Leží jí v žaludku věci, kterým věří

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Profimedia

Simona Krainová je nejen úspěšná modelka, ale ráda pomáhá ženám v úzkých. Nemusí se přitom jednat jen o ty, které trápí finanční problémy nebo trable v osobním životě.

Simona sleduje dění v České republice a sleduje také moderní ženské časopisy. Na svém Instagramu zveřejnila rozhořčení, které patří především redaktorkám těchto časopisů, které radí ženám, jak mají dostat pozornost muže, který se jim líbí. Simona má odlišný názor.

Podle redaktorek je důležité být sexy, Simona si to nemyslí

Simona na svém profilu zveřejnila dost dlouhý seznam toho, co by ženská měla mít a umět, aby dostala chlapa, kterého chce. „Nesnáším ty přiblblé články některých redaktorek, které ženám radí, jak si získat chlapa, jak spolehlivě získat jeho pozornost a jaké ženské zbraně používat…“

„Směju se vždycky hodně nahlas těm článkům a představuju si ženu, která si mačká tyhle kraviny v kabelce před první schůzkou s panem možná dokonalým,“ pokračuje modelka a nebojí se použít i ostřejší slova, samozřejmě v rámci slušnosti.

„Proboha!!! Nebuďte nikdy takové slepice a nevěřte těm zoufalým výkřikům typu – buďte princezna!“ připomíná Simona, která věří tomu, že ženská má být svá a sama sebou, ať se děje, co se děje. Jak jinak poznáte, že ten muž stojí opravdu o vás?

„Protože musíte mužům dodat jistotu, že oni jsou ti silnější a musejí o ženy pečovat… nebo… Nechte si vzít tašky s nákupem, byť v nich máte jen lehounké knäckebroty (zdravá svačinka, jen mi chybí chia semínka) a pokračuje to dál… Abyste dokázaly perfektně zaútočit, potřebujete výstřih až po pupík a sukni, která končí těsně pod zadkem…,“ nechápe Simona rady některých časopisů pro ženy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Simona má raději přirozenost, žádnou manipulaci

Podle časopisů je nutné umět dvě věci, abyste si udržela chlapa. Je to chválení a také mu musíte pravidelně vařit. Jedině tak se podle redaktorek nemusíte bát toho, že vám uteče za jinou. „Jo a taky se pořádně vyprste,“ vysmívá se Simona. „Je to mnohem sofistikovanější. Stejně důležité jsou i pohledy.“

Moudra a další rady z časopisů ji nechávají chladnou, přesto se musela vyjádřit. „Prakticky se z vás stane trapná urputná manipulátorka a vaše opravdové já, vaše ženskost, vaše charisma je jako mávnutím kouzelného proutku pryč…,“ napsala Krainová a dodala, že pokud by byla chlap, utekla by.

„Mrkací princezna s knäckebrotem v kabelce fakt není můj šálek kávy… Buďte samy sebou… Bez směšných her a manipulací. Tam je krása ženy,“ vyzvala Simona všechny své sledující a doufá, že její poselství dosáhne ještě mnohem dál.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články