Rozina z Ulice si našla v Itálii novou práci. Ukázala, že se také umí chopit lopaty

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
anna kaderavkova
Zdroj: Profimedia

Anička Kadeřávková, kterou znáte hlavně ze seriálu Ulice, se rozhodla pomáhat přírodě. Vidět ji tak můžete v ulicích italského města Anticoli Corrado.

Anna se rozhodla pomáhat přírodě nejen u nás, ale také v Itálii. O víkendu tu měli tradiční akci, která se jmenuje Puliamo il Mondo – Pojďme uklidit svět. Akce se tu koná každý rok v několika městech. Celá vesnice nebo město se spojí dohromady a uklidí kousek ulice nebo přírody.

Ukázala, že se dokáže chopit lopaty a pomáhat

„U nás dnes pracovala hlavně mužská část, prořezávaly se stromy a keře, vyklízely se zarostlé kouty kolem malého vodopádu a kašny. Holky – naše dobrovolnice Cami s mentorkou Vee mezitím byly na náměstí, kde hlídaly děti a dělaly jim zábavný program,“ uvedla herečka na svém instagramu.

Kromě několika fotografií a videí připsala: „Uklízelo se asi 3 hodiny a za tu dobu každý odvedl velký kus práce. Vím, že i v ČR je pár akcí nebo kampaní, které vyzývají ke společnému úklidu.“

Kadeřávková je známá tím, že pomáhá nejen přírodě, ale také zvířatům. Vidět ji můžete v různých útulcích, kde se o ně stará, a neváhá podpořit organizace, které například fotí kalendáře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kadeřávková (@annakaderavkova)

Podporuje různé organizace a společnosti, které chtějí lepší svět

„Jsou to všechno super iniciativy a jsem ráda, že se něco takového děje i u nás. Když každý přiložíme ruku k dílu, můžou se dít velký věci!“ doplnila mladá herečka, která se svými sledujícími sdílí mnohé.

Na fotografiích a videích je vidět, že má na sobě černé kalhoty, zelenou mikinu, vlasy si sepnula do culíku a v rukách má nejen lopatu, ale také odpadkové pytle, do kterých házela všechno, co do přírody a do ulic nepatří.

Příklad z herečky by si měl vzít každý z nás. Jednotlivec toho mnoho nezmůže, ale pokud se připojíte k podobným projektům, vaše ulice nebo okolní příroda budou lépe dýchat a vy si budete více užívat procházky.

Autor: Raina TomanováSouvisející články