Rozina z Ulice si zahrála na modelku u popelnice. Předvedla u ní svůdné pózy

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
anna kaderavkova
Zdroj: Profimedia

Herečka Anna Kadeřávková je českému divákovi známá především jako Rozina z nekonečného seriálu Ulice. V něm už sice nějaký ten čas nehraje, ale to vůbec nevadí. Její fanoušci se totiž přemístili na Instagram, kde ji pravidelně sledují.

V Ulici jsme ji znali jako milou holku odvedle Rozinu. Právě díky tomu si získala Anička Kadeřávková sympatie mnoha diváků.

Tak nějak se s ní dokázali sžít podobně jako například s postavou Patricie Pagáčové. Holky odvedle prostě jedou vždycky. Navíc dokážou překvapit, když se promění v rebelku nebo dračici, což obě zmíněné občas také umí.

A Anička to ukazuje právě na svém instagramu, kde své followery neochuzuje o střípky ze soukromí či hezká místa, která navštívila. Firmy se o ni určitě perou a minimálně barterové spolupráce jsou u ní vidět velmi často.

Živí ji sociální sítě

Anička se kromě hraní živí sociálními sítěmi a evidentně je v tom dobrá. V roce 2017 jí sice cenu za nejlepší Instagram v rámci Czech Blog Awards sebrala Nikol Štíbrová, i tak se může pochlubit skoro 317 tisíci sledujících, což je na české poměry moc pěkné číslo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kadeřávková (@annakaderavkova)

Naposledy vzala spolupráci s neziskovou organizací, která se snaží propagovat třídění odpadu. Věc, která by měla být u nás už běžná, ale evidentně náš národ pořád potřebuje v této věci edukovat.

A tak se Anička rozhodla zapojit a využít svého vlivu. U popelnice přeci jen nepózují celebrity každý den, a tak na sebe mladá herečka oblékla šedou teplákovou soupravu a vyrazila k popelnicím, kde se nechala vyfotit, jak hází stlačenou plechovku do kontejneru na kov. Snímek pak přidala na svou sociální síť s tímto popiskem:

„Cheers! Na oslavu našeho nového člena recyklačního gangu. Už ho máme před domem taky a slouží na kovový odpad. Předtím jsme plechovky házeli do plastu, ode dneška už na to máme speciální kontejner. Mimo jiné tam patří i konzervy, drobný kuchyňský kov, hliníkové kávové kapsle a tak,“ vysvětlila sledujícím půvabná blondýnka.

„Pokud v obci šedý kontejner nemáte, přečtěte si nálepku na žlutém kontejneru na plast, protože nejspíš u vás výše zmíněné plechovky a jiné patří ještě stále tam,“ dodala.

Odpad třídí, co ale udržitelná móda?

Zda skutečně doma třídí a plechovku s nápojem si nekoupila jen kvůli fotce, se můžeme jen domnívat. Každopádně to evidentně zabralo.

„I sešlápnuto. Bravo. Díky lidem, jako jste vy. Cítíme, že naše zaměstnání má smysl,“ napsal jí jeden fanoušek k sérii fotografií.

„Super, je moc dobře, že někoho jako mě zajímá naše planeta, díky Aničko,“ připsala další komentující.

Jenže ne všichni jsou z její spolupráce nadšení. Některé ženy upozorňují na to, že Anička spolupracuje i s obchodem s oblečením, které „je vyrobeno v příšerných podmínkách“.

Ať už se svým příspěvkem k ekologii sympatická herečka někomu zavděčila, nebo ne, jisté je, že jí to prostě sluší všude – ať už jde se smetím, nebo na společenskou akci. Zvlášť na třetí fotce působí totiž její zvednutá nožka dost svůdně.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články