Salma Hayek oslavila 55. narozeniny v bledě modrých plavkách. Vynikly v nich všechny její přednosti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
salma hayek
Zdroj: Profimedia

Salma Hayek je slavná nejen kvůli své herecké a režisérské činnosti. Účastní se také mnoha charitativních akcí a veřejně se snaží zvýšit povědomí o problémech násilí na ženách a také o diskriminaci přistěhovalců. Za to všechno si od svých fanoušků vysloužila obdiv. Ve svých pětapadesáti letech je navíc stále sympatickou a pohlednou ženou.

Herečka si zahrála ve velkých snímcích, mezi které patří například Desperado, Velké šéfky, Milovník po přechodu nebo Klan Gucci, který se v kinech teprve objeví. V roce 2003 si dokonce vysloužila nominaci na Oscara za hlavní roli ve filmu Frida.

Stala se tak první ženou mexické národnosti, která byla kdy na tuto cenu nominována. Kromě toho ji ale fanoušci milují i pro její názory a podporují ji mimo jiné také na Instagramu, kde se herečka pravidelně chlubí příspěvky ze svého profesního i osobního života.

Všechno nejlepší mně

Salma Hayek ve čtvrtek oslavila své 55. narozeniny. A ty oslavila v plné parádě u vody, kde si užívala pohodlí a sluníčko. „Přeji sama sobě krásné 55. narozeniny. Těším se na další zážitky, které mě ještě v životě čekají,“ připsala umělkyně k příspěvku, který v den svých narozenin sdílela.

Na fotce je herečka zachycena v modrých plavkách vcelku, které dokonale ladí s modrým mořem, v němž si své volné chvíle užívá. Atmosféru doplňuje písečná pláž a palmy na pozadí. Z fotografie doslova dýchá pohoda a zdá se, že lepší narozeniny si nemohla Salma ani přát.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Herečka tentokrát vsadila na jednoduchost, i tak je ale vidět, že i ve svém věku je pohlednou a sympatickou ženou, která ještě rozhodně nemá kariéru za sebou. A s tím souhlasí i fanoušci, kteří se k jejímu přání postupně začali přidávat. I když možná i to byl tak trochu záměr, proč Salma příspěvek sdílela.

Jedno přání za druhým

„Všechno nejlepší k narozeninám. Celá rodina vám posílá lásku, štěstí a světlo do budoucích dnů,“ píše jedna z fanynek. Její komentář je podpořen mnoha dalšími a srdíčky se to pod ním jenom hemží. A jinak tomu není ani v případě dalších gratulací.

„Inspirujete mnoho lidí. Vaše láska ke spravedlnosti se dotkla už mnohých a já vím, že si zasloužíte ty nejkrásnější narozeniny na světě. Ze světa děláte nádherné místo a já vás za to velmi obdivuji. Přeji vám jen to nejlepší a užívejte den,“ rozepsala se další fanynka.

Salma Hayek je zkrátka žena, která si zaslouží úctu a obdiv. K tomu všemu mnozí přidávají informaci o tom, že na 55 let herečka rozhodně nevypadá. A na tom něco je, posuďte sami. Za redakci přejeme i my umělkyni jen to nejlepší a doufáme společně s dalšími fanoušky, že se brzy můžeme těšit na další filmy, ve kterých se objeví.

Zdroj: Instagram, Daily Mail

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články