Brad Pitt prozradil své oblíbené místo pro milování s Angelinou Jolie. A je patřičně neobvyklé

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
brad pitt angelina jolie
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Hollywoodský herec Brad Pitt promluvil o neobvyklém místě, na němž si užíval radovánky s bývalou partnerkou Angelinou Jolie. A nespokojil se zrovna se všední ložnicí a postelí. Informuje o tom server Daily Mirror.

Brad Pitt a Angelina Jolie se setkali na natáčení filmu Pan a paní Smithovi v roce 2005. Pitt tenkrát kvůli Jolie opustil hvězdu seriálu Přátelé Jennifer Aniston. Tak moc propadl kouzlu šarmantní herečky.

Žhavé detaily ze společného soužití

Hvězdný pár už je sice nějakou tu dobu minulostí, dříve však svou lásku a pikantnosti ze soukromého života dávali rádi veřejně najevo.

V jednom starším rozhovoru dle Daily Mirror Pitt prozradil žhavé detaily soužití se svou dnes už exmanželkou. Mělo to být konkrétně v interview pro časopis Parade.

V něm Pitt prozradil, že to nebyla ložnice ani koberec před krbem, kde si rádi užívali jeden druhého. Šlo o místo za vodopádem jejich bazénu, kam se dalo hezky zašít.

„Je to skvělé místo pro sex,“ liboval si tehdy herec známý ze snímků Legenda o vášni, Trója, Hanebný pancharti nebo Podivuhodný příběh Benjamina Buttona.

Brad a Angelina se vzali v roce 2014, ale herečka v roce 2016 požádala o rozvod. Oficiálně rozvedeni jsou od roku 2019. Skoro pět let ale trvaly tahanice o děti.

Angelina žila před Bradem s hercem Billym Bobem Thorntonem nebo kolegou Johnnym Leem Millerem.

Zdroj: Daily Mirror

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články