Simona Krainová byla v dětství roztomilá holčička. Jako malá zapózovala v kabátě a kulichu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Profimedia

Česká topmodelka Simona Krainová na svém Instagramu vystupuje poměrně pravidelně. Svým fanouškům se svěřuje s mnoha zážitky, a není proto divu, že když její sestra slavila narozeniny, za největší poctu považovala zveřejnit pro ni vzpomínku na sociálních sítích.

Společně si zavzpomínat na staré časy je mnohdy to nejlepší, co můžete blízkým lidem dát. Právě proto Krainová přidala na Instagram několik černobílých fotografií z dětství a celou řadu novějších fotek, na kterých je společně se svou sestrou. Je tak postupně vidět, jak se obě měnily.

Zatímco na první společné fotce jsou obě dívky roztomilými malými holčičkami v zimních čepicích, na těch novějších jsou to dospělé krásné ženy, které očividně mají mnoho společného, a to jak zájmově, tak i vzhledově. K fotkám navíc přidala Krainová i hezké přání.

Všechno nejlepší, sestřičko

Simona věděla, že když své sestře popřeje na Instagramu, přidá se k její gratulaci i mnoho dalších. Tím pádem pro svého drahého sourozence vytvořila doslova zástup gratulantů. „VŠECHNO NEJLEPŠÍ, SESTŘIČKO,“ napsala na začátek příspěvku.

„Děkuju, že nade mnou držíš celý život stráž. A už mi ani neva, že si mě chtěla jako půlroční mimino vybuchat za nanuk před barákem. Jsi ta nejšílenější, nejhlučnější, nejzábavnější, milující a námi milovaná ŽENA s velkým Ž,“ rozvášnila se Krainová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Nakonec ještě dodala: „Máš koule za tři chlapy a srdce ze zlata. Děkuju, že tě mám. Všechno nejlepší ke tvým dvacetinám. Vím, že to nerada posloucháš, ale miluju tě,“ dodala. Takovým krásným přáním si rozhodně svou sestru musela získat.

Gratulace ze všech stran

K přání se samozřejmě přidala celá řada fanoušků. Někteří jsou struční, jiní se trochu rozvášnili. Takové nádherné narozeniny určitě její sestra ještě neměla. „Až mi skoro slza ukápla. Tak krásné přání,“ píše jedna z fanynek a přidává gratulace.

Lidem se líbí, že i když je přání tak trochu provokativní, dokonale vystihuje sesterský vztah, a je tak jasné, jak moc k sobě mají Krainová a její sestra blízko.

Mnoho lidí se také vyjadřuje k jednotlivým fotografiím, někteří komentují roztomilé holčičky ze starých dob, jiné zase vnímají, jak jsou ženy krásné dnes.

Je třeba říci, že na všech společných fotografiích je vidět, že ačkoli se jako každí sourozenci někdy sestry pošťuchovaly, pořád k sobě mají velmi blízko a jedna za druhou by daly ruku do ohně. A fanoušci si to uvědomují, a fotku proto náležitě oceňují srdíčky.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články