Ze Simony Krainové je zrzka. Z její ohnivé proměny jsou všichni paf

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Show Jana Krause

Simona Krainová je krásná modelka, která velmi pečuje o své tělo. Ráda sdílí fotografie nejen z osobního, ale také pracovního života. Naposledy na instagramu sdílela snímek, na kterém má zrzavé vlasy.

Dlouhé oranžové vlasy, výrazné líčení a celkový outfit z ní udělaly bohyni. Na snímku jí to velmi sluší, i když některé komentáře fanoušků vypadaly, že této proměně nefandí.

Simona ráda fanoušky šokuje

Naštěstí pro ně nešlo o opravdovou proměnu, ale Simona představila paruky jedné značky. Kromě zrzavé si můžete pořídit i další odstíny podle libosti.

Krainová se fanouškům na sociálních sítích pravidelně ukazuje, a tak někteří nabyli dojmu, že má Simona problémy s anorexií. Je čím dál hubenější a fanoušci se strachují, protože Simona je známá tím, že je svým tělem posedlá.

Má upravený jídelníček, hodiny dává do běhu, posiluje a vůbec je pořád aktivní, na odpočinek tak moc času nezbývá. Podle fanoušků už to překročilo únosnou mez, pohubla v obličeji a tělo má vychrtlejší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

Nabádá ženy k tomu, aby na to sobě zapracovaly jako ona

Posedlost vlastním tělem není moc dobrá vlastnost. To si Krainová možná neuvědomuje, protože na instagramu hrdě své tělo vystavuje, a dokonce promlouvá k ostatním ženám, aby si uvědomily, co mohou se svým tělem udělat.

Nabádá je k tomu, aby na sobě pracovaly stejně tvrdě, jako to dělá ona. Simona denně uběhne minimálně 10 kilometrů, bez běhu už si neumí představit svůj život.

Neběhá ale jen takto dlouhé trasy. Pravidelně navštěvuje také posilovnu a v jejím jídelníčku nenajdete nic nezdravého.

Na její postavě se tento životní styl musí podepsat. Vypracované břicho a kulatý zadeček jsou jedna věc, kterou jí může spousta žen závidět.

Vypadá opravdu neuvěřitelně a snad ví, že spadnout do anorexie nebo jiné nemoci je velmi jednoduché. Podporu má ale nejen doma, ale také u svých fanoušků.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články