Neohrožený Semir z Kobry 11 má doma o deset let mladší krásku. Ve svatební den zářili štěstím

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
semir erdogan atalay
Zdroj: Profimedia

Když se v devadesátých letech objevil na televizních obrazovkách jako vrchní komisař Semir Gerkhan v seriálu Kobra 11, získal si srdce fanoušků po celém světě. Své nejslavnější roli byl věrný 25 let, i když se jeho parťáci měnili. Ve svém soukromém životě je herec Erdogan Atalay nicméně věrný jedné ženě.

V německém seriálu Kobra 11 měl po svém boku několik parťáků (nyní má vedle sebe i parťačku), kteří mu vždycky a za každých okolností kryli záda. V tom reálném životě má vedle sebe herec Erdogan Atalay jednu ženu.

Své štěstí konečně našel

Syn tureckého otce a německé matky za sebou už jedno manželství má. Jedenáct let žil s Astrid Ann Marií Pollman, se kterou má dceru Amiru Pauletu Melisande. Vzali se v roce 2004. O pět let později bylo oznámeno, že se pár rozvádí, ale na představitele Semira čekalo štěstí jinde.

Podle webu promipool.de od roku 2011 randí s hereckou agentkou Katjou Ohneck, která pracuje pro agenturu FilmArts, jež herce zastupuje. V roce 2017 se vzali. Obřady měli nicméně dva.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Erdogan Atalay (@cobraeleven_erdogan)


Civilní svatba se konala 28. září 2017 na radnici v Heidelbergu a o dva dny později se církevní obřad konal na zámku v Heidelbergu. Už v té době měli syna Marise a o rok později se jim narodila dcera Matilda.

S fanoušky probírají cokoliv

Pro ni ale pandemie koronaviru nebyla vůbec jednoduchá. Holčička trpí vrozenou srdeční vadou a pandemie pro ni byla obzvlášť nebezpečná, proto spadla do rizikové skupiny, o čemž informoval web bunte.de.

I kvůli tomu musela Katja v loňském roce odcestovat do Kanady, kde vyhledala pro dceru specializovanou lékařskou péči.

Nyní je ale rodina zase spolu, a proto Erdogan zavzpomínal na den, kdy si svou milovanou ženu vzal a po jejímž boku jen září. „Krásné výročí mé milované a úžasné ženě,“ sdílel na Instagramu fotografii se svou ženou.

Společně s manželkou, která je o deset let mladší, dělá pravidelné živé streamy, kde společně rozebírají všechna možná témata.

Zdroj: Instagram, Bunte.de

Autor: Barbora TurkováSouvisející články