Simona Krainová zapózovala na zídce a předvedla nejen své dokonalé nohy. Zavzpomínala tak na léto

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Profimedia

Bohužel je potřeba si přiznat, že zima se nezadržitelně blíží a ani podzimní počasí už úplně letní outfit nepodporuje. Na krátké šaty a především plavky tak už nejspíš můžeme zapomenout. Simona Krainová se proto rozhodla alespoň fotkou kousek léta zpět přinést.

Z dovolené si každý přináší zážitky nejen v paměti, ale také na fotografiích. A některé obrázky pak objeví až po čase, nebo si je šetří, aby se s nimi pochlubil později. Přesně to je případ české topmodelky Simony Krainové, která se na Instagramu podělila o své vzpomínky na dovolenou.

Léto tak alespoň pomyslně mezi své fanoušky vnesla a zároveň si postěžovala, že jí teplé počasí chybí. Fotografie, kterou na sociálních sítích sdílela, ale rozzářila úsměv na nejedné tváři a zahřála alespoň u srdce.

S rodinou v Portugalsku

Letos si Krainová užila dovolenou v Portugalsku společně se svými dětmi, které vzala do jednoho z luxusních hotelů sítě Martinhal Sagres. „Je to skvělý tip pro ty, kdo chtějí cestovat po světě s dětmi, a tento koncept jsme si chtěli vyzkoušet, protože mají speciální program pro děti, od hlídání, dětských koutků, pyžamových parties, až po hromadu popcornu,“ prozradila před odjezdem.

V pětihvězdičkovém hotelu si sice dovolenou rodina užívala, samozřejmě ale vyrazili také všichni společně k bazénu a na pláž. Právě u moře pak Simona pořídila fotku, kterou se teď pochlubila na Instagramu. Je na ní v plavkách a luxusní resort a voda na pozadí dělají z obrázku umělecké dílo.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

V příspěvku se Krainová svěřila, že jí léto chybí. Je vidět, že si u moře užila pořádnou pohodu a není se čemu divit, že by se ráda do teplých krajin vrátila a v plavkách ještě pár týdnů ohromovala fanoušky. Na to si ale bude muset bohužel zase rok počkat.

Lidé chválou nešetří

Fotku fanoušci považují doslova za umělecké dílo. Krainová je podle některých nejhezčí ženou, kterou kdy viděli. „No nic, jdu vylít to Prosecco a zákusek taky věnuji někomu jinému,“ směje se jeden z fanoušků, který usoudil, že by mohl zapracovat na své postavě.

„Neskutečná fotografie. Krása a dokonalost,“ přidává své uznání další fanoušek. A podobných komentářů je pod příspěvkem celá řada. Krainová jednoduše umí zaujmout. A i když léto už je dávno pryč, ona ho alespoň trochu svým fanouškům dokázala vrátit.

To, že je chladnější počasí, ale rozhodně neznamená, že Simona přestává fotit a sdílet příspěvky na Instagramu. Fanoušci se tedy i tak mohou těšit na spoustu dalších obrázků. A mnozí z nich už si v hlavě jistě připravují pochvalné komentáře.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články