Simona Postlerová tajně provdala dceru. Sama ale závazek už nechce

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
simona postlerova
Zdroj: Profimedia

Herečka Simona Postlerová překvapila oznámením, že se její dcera tajně vdala. Dokonce už to jsou dva měsíce, co si řekla „ano“ se svým přítelem Danem.

Simoně se podařilo svatbu své jediné dcery dokonale utajit. Jana Magdalena je devětadvacetiletá teď už paní, která se vdávala v srpnu na jednom z našich českých zámků. Herečka Simona Postlerová se netají svou hlubokou vírou, a tak měla také přímluvu.

Simona dodnes vzpomíná na zesnulého manžela

Simona měla přímluvu za manželství Jany Magdaleny v kostele svaté Ludmily na náměstí Míru v Praze. Očitý svědek prozradil, že Simona mluvila o své dceři moc hezky a přála jí obrovské štěstí.

Každá matka přeje svým dětem jen to nejlepší. Zvlášť, pokud ona sama potkala životního partnera, se kterým si rozuměla. Bohužel, v případě Simony se sice jednalo o životní lásku, ale před pěti lety herečka o svého muže přišla.

Zdeňka Hráška v jeho 62 letech porazila rakovina. Je to sice už pět let, ale Simona na svého muže dodnes vzpomíná a z jeho odchodu se nemohla dlouho vzpamatovat. Dokonce se s ním loučila ve stejném kostele, kde měla přímluvu pro dceru.

simona postlerova dcera

Zdroj: Barbora Pejšová / CNC / Profimedia

K oltáři vedl Janu Magdalenu bratranec

Je otázkou, kdo tedy vedl Janu Magdalenu k oltáři, když její milovaný táta už nežije? Byl jím bratranec Simony Richard. Jako prvního ale oslovili bratra Simony Alexandra, ten prý musel kvůli pracovní vytíženosti odmítnout.

Simona přiznala, že o dalším partnerství vůbec neuvažuje. „Myslím, že by to nešlo. Nepotkala jsem nikoho, jako byl Zdeněk,“ svěřila se pro blesk.cz. Herečka má kromě dcery ještě syna, kterému je 27 let.

V pubertě mu diagnostikovali autismus a Simona o něj nepřetržitě pečuje. Na chvíli skončil i v lékařském zařízení, ale bydlí se Simonou blízko Divadla na Vinohradech, kde herečka účinkuje už několik desítek let.

Zdroj: blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články