Ivana Trump přišla o svého dlouholetého partnera. Podlehl rakovině kůže

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
ivana trump
Zdroj: Profimedia

Smutná zpráva obletěla celý svět. Zemřela bývalá láska Ivanky Trump, Ital Rossano Rubicondi. Zpráva se objevila na Twitteru a oznámila ji moderátorka Simona Ventura.

Sexy Ital byl manželem Ivanky Trump pouhý rok. Šest let spolu chodili, než se v roce 2008 vzali. Jejich manželství ale netrvalo dlouho, svoje vazby však zpřetrhali až v roce 2019 – to už byl Rossano ženatý s jinou ženou.

Měli pro sebe slabost i po rozvodu

V posledních letech Rossano bojoval s rakovinou kůže, nakonec ale svůj boj prohrál. Stalo se tak v pátek večer. Manželství s Ivankou se sice rozpadlo po roce od svatby, ale jejich vztah trval i nadále a Ivana konec oznámila až v roce 2019.

Poslední roky tvořili Rossano a Ivana přátelský pár, který k sobě měl velmi blízko. Naposledy se spolu ukázali v srpnu v New Yorku. Ivana se k jeho úmrtí ještě nevyjádřila, ale očekává se, že tak učiní během několika dní.

Dostala ho rakovina kůže

Rossanovi bylo v době, kdy si bral Ivanku, 36 let, zatímco ona je o dost starší – tenkrát se vdávala již počtvrté a bylo jí 59 let. „Ten vztah se vyčerpal,“ oznámila v roce 2019 Ivana. Ona sama trávila mnoho času v New Yorku nebo Miami, jak uvedl server ahaonline.cz.

Ital ale naopak trávil čas doma, kde měl svou stálou práci. Rossano se s rakovinou potýkal především v posledním roce života. Po sobě na světě zanechal oficiální manželku, kterou je Mila Vimo.

S tou se oženil již v roce 2011 a vypadá to, že se s ní nikdy nerozvedl. Tvrdí to alespoň italský tisk. Herec Rossano zemřel v pouhých 49 letech.

Zdroj: ahaonline.cz, blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články