StarDance bez Kostkové už získává obrysy. Háma musí splnit ještě jednu důležitou podmínku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marek eben
Zdroj: Jan Zátorský / MAFRA / Profimedia

Tereza Kostková a Marek Eben. To byla plánovaná moderátorská dvojice pro pořad StarDance. Jenomže bohužel se naskytly zdravotní problémy, které Terezu z pořadu vyřadily. To nicméně neznamená, že se s ním bude muset Eben vyrovnat sám. Dostane místo toho moderátorského parťáka.

Nejprve maminka Terezy Kostkové, o pár dní později tatínek. V tomto pořadí zaútočil covid na rodinu a nakonec nevynechal ani herečku a moderátorku, která byla pozitivně testována před několika dny. Musí proto zůstat v karanténě a na čas moderování přenechat jiným.

Marek Eben na dotaz, jak moderování bez Terezy zvládne, odpověděl, že je hlavní, aby byla jeho kolegyně co nejdříve v pořádku. Nějaký čas se uvažovalo o tom, zda bude moderovat událost sám, ale nakonec je pro diváky připraveno překvapení ve formě chlapské moderátorské dvojice.

Parťákem se mu stane Háma

S nabídkou na spolumoderování pořadu StarDance oslovila Česká televize herce a moderátora Aleše Hámu. Ten následně sám potvrdil, že by se v sobotu měl objevit na place a uvádět společně s Ebenem taneční páry, popřípadě s nimi pak po vystoupení vést rozhovor.

„Hodlám si to užít! Miluji na svojí práci právě takovéto výzvy. A moderovat ve dvojici s Markem Ebenem? To se snad odmítnout nedá,“ prohlásil Háma nadšeně. „Jdu se zase něco naučit a zažít adrenalinový a vzrušující večer s pořadem, jehož jsem, mám-li čas, pravidelným divákem a obdivovatelem,“ dodal.

Háma ale ještě nemá vyhráno. Nejprve totiž musí projít PCR testy a být takzvaně čistý, aby se mohl na moderování přímého přenosu podílet. Herec se nicméně cítí zdravý a věří tomu, že jde jenom o preventivní záležitost, která zkrátka musí být splněna, neodhalí ale nic nečekaného.

Do karantény s nimi

Bohužel s Terezou Kostkovou přišlo během vysílání pořadu do kontaktu mnoho soutěžících a dalších celebrit i lidí, kteří na StarDance nějak spolupracují. Proto se následující díl bude muset obejít nejen bez ní, ale také bez některých soutěžních párů nebo jejich polovin.

Diváci neuvidí kompletní páry Andrea Sestini Hlaváčková–Michal Necpál, Marika Šoposká–Robin Ondráček a Tereza Černochová–Dominik Vodička. Mirai Navrátil a Simona Babčáková se pak na parketu vůbec neobjeví. I přesto bude ale díl podle plánu odvysílán.

Zda se situace uklidní a příští týden se budeme moci těšit na vystoupení všech bez výjimky a zda se nakonec vrátí Kostková na pozici moderátorky, na to si musíme počkat. Pokud by došlo k dalším komplikacím, je jen otázkou, k jakým krokům by tvůrci pořadu přistoupili nadále.

Zdroj: ahaonline.cz, sip.denik.cz, Blesk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články