Štefan Margita překvapil okolí svatbou svých dětí. Přitom žádné nemá

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
stefan margita
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Štefan Margita tvoří se zpěvačkou Hankou Zagorovou pár již několik let. Operní pěvec je aktivní na instagramu, kde sdílí střípky ze svého života, stejně jako jeho kolegové a další celebrity, které chtějí komunikovat se svými fanoušky. Nyní ale sdílel překvapivou událost.

Jak je již všeobecně známé, Hanka ani Štefan se nikdy nedočkali společného potomka. I když jsou ve vztahu velmi šťastní, nikdy neměli děti. Štefan proto překvapil právě na sociálních sítích fotografií a sdělením, že se stal dědečkem.

Štefan s Hankou nemají děti, přesto má pěvec vnuka

Zagorová již před mnoha lety prozradila, že děti mít nemůže, protože má onemocnění krve. I když jednou otěhotněla, o miminko nakonec přišla a adopce se bohužel také nepovedla. Slavný pár tak skončil sám, bezdětný.

Manžel Hanky ale na instagramu sdílel fotografii, ve které drží v náručí malé miminko a pod fotkou je napsáno: „Tak jsme se dočkali. Jsem pyšný děda.“ Jak je to možné, když vlastní děti nemají? A čí je vlastně to dítě?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štefan Margita (@stefanmargita_official)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štefan Margita (@stefanmargita_official)

Margita bere některé kolegy jako vlastní děti

Štefan později promluvil o tom, jak to celé vzniklo. Dítě se totiž narodilo v rodině Michala Kindla, což je Margitův kolega, se kterým ho spojují roky spolupráce. Jeho dceru nazval Margita vnučkou, protože s Michalem mají skvělý vztah a bere ho za svého.

Kromě toho sdílel také svatební hostinu, na které je právě Michal s dcerkou a svou nevěstou. Margita oběma přes instagram pogratuloval a popřál hodně štěstí. Na jiném snímku nemohla chybět krásná nevěsta s Hankou Zagorovou, obě sedí na zadních sedačkách vozidla.

Margita si své přátele umí získat svým chováním, a ani Michal tak nebyl výjimkou. Hanka i Štefan milují lidi a jsou velmi rádi, že mají kolem sebe pouze takové, kterým mohou věřit, a považují je dokonce za svou rodinu.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články