Tady nespadlo jablko daleko od stromu. Lucie Borhyová strávila víkend na horách s maminkou, od které je k nerozeznání

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie borhyova
Zdroj: Profimedia

Lucie Borhyová miluje víkendy na horách. Chladnější počasí a čerstvý vítr je ideální pro zdravé tělo i duši, není se tak čemu divit. Nejlepší ale je vyrazit ven s rodinou. A to česká moderátorka ví, takže maminku i děti o víkendu opět po nějaké době vzala na výlet.

„Pro mě je to nejlepší člověk na světě! Je mi nejlepší kamarádkou a dětem fantastickou babičkou ve všech ohledech, nedám na ni dopustit,“ řekla před nějakou dobou o své mamince Aleně Borhyová v rozhovoru pro idnes.cz. Dodala, že si často maminku lidé pletou s její sestrou.

A není se čemu divit. Fotka z instagramu, na kterém se pochlubila společným výletem do hor, jenom potvrzuje, že Luciina maminka vypadá mladě a je od své dcery skoro k nerozeznání. Uznejte sami.

Tradiční víkend na horách

„Naše tradiční víkendy s mamčou a dětmi na horách jsou vždycky top. A ještě když nám k tomu vyjde tak skvostný počásko,“ raduje se Borhyová v popisku fotky, na které je s maminkou a obě se usmívají. Je vidět, že si společný čas užívají.

Slunečné počasí a modré nebe naznačuje, že den byl příjemný a ideální na výlety. Široké úsměvy a sluneční brýle na tvářích obou žen nejsou jediným důvodem, proč vedle sebe vypadají opravdu jako sestry. Málokdo by věřil, že je Alena opravdu Luciina maminka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Takových víkendů už letos pravděpodobně bude jenom pár, moderátorka tak dobře ví, jak využít volný čas. Pohled na veselou fotku doslova láká ven, takže je také motivací pro ty, kterým se nikam nechce. Je bez debat, že si Lucie s maminkou počasí naplno užily.

Nejlepší víkend, jaký si můžete přát

Fanoušci Lucii na jednu stranu píší radostné a veselé komentáře, na druhou stranu ale také tak trochu závidí. Ať už jde o její skvělý vztah s maminkou, nebo volný čas, mnoho lidí takové štěstí nemá. A tak alespoň načerpají energii z pozdravů, které jim moderátorka poslala.

„No, když vám vyjde počasí a strávíte ho ještě s milovanými lidmi kolem sebe, tak je to ten nejlepší a nejkrásnější víkend, jaký si můžete přát, Lucie,“ napsala jedna z fanynek s lítostí, že jí už se takové štěstí nenaskytlo dlouho. S podobnými postřehy se přidávají i další fanoušci.

„Sluší vám to. Už víme, po kom jste tak krásná,“ lichotí jeden z mužských sledujících oběma ženám najednou. A jeho slova potvrzují nejen muži, ale i mnoho žen, které si také všimly nápadné podobnosti mezi Lucií a její maminkou. Rodinnou podobu, ale také lásku na fotce zkrátka ženy nezapřou.

Zdroj: Instagram, idnes.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články