Tereza Kerndlová nezná Simpsonovy. Přesto se ale prý jednou v nějakém dílu seriálu objeví

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Možná si říkáte, že slavnou žlutou rodinku Simpsonových zná snad úplně každý. Pravdou ale je, že některé celebrity jednoduše nemají čas sledovat seriály. Třeba taková Tereza Kerndlová se upřímně svěřila fanouškům, že nikdy neviděla ani jediný díl.

Na Instagramu má přes 187 000 sledujících a pravidelně se s nimi dělí o své zážitky. Nedávno se pochlubila fotkou u bazénu, kde si užívá pohody a teplého počasí. A my, kterým už začíná lézt po pár dnech zima krkem, jí můžeme sluníčko od moře jedině závidět.

Kromě toho, že si zpěvačka naplno užívá pohody, přiznala se také právě k tomu, že Simpsonovi jí nic moc neříkají. A fanoušci se hned s radostí dali do vysvětlování, takže o komentáře není pod příspěvkem nouze.

Může to něco znamenat?

„Nebe jako ze Simpsonových, může to něco znamenat?“ připsala k fotce Kerndlová. A má pravdu, bílé obláčky na jasně modré obloze jsou skoro jako malované. Vzápětí ale autorka příspěvku přiznala, že vlastně nikdy seriál neviděla a o Simpsonových toho moc neví.

„Já na to nikdy nekoukala, znám vlastně jen tu úvodní znělku!“ svěřila se. To, zda seriál ale někdy sledovala, nebo ne, nijak neovlivňuje fakt, že jí to na fotce sluší a dokonalé a teplé počasí z ní na fanoušky přímo dýchá. Většina jich také hned začala psát tak trochu závistivé komentáře.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

I když mnozí by si přáli být na Terezině místě, zároveň jí pohodu u vody a na sluníčku přejí, a co se týče její neznalosti Simpsonových, přidávají vtipné komentáře, nad kterými nejspíš zpěvačka jenom nechápavě kroutí hlavou.

Jednou se v Simpsonových možná objeví

Simpsonovi si často dělají legraci ze slavných celebrit a nejedna americká osobnost už byla v seriálu překreslena a zapojena do světa žlutých postaviček. Mohl by to někdy být osud také nějaké české osobnosti? Podle fanoušků možná ano.

„Může to znamenat jenom jediné. Za deset let se tahle scéna objeví v jednom z dílů Simpsonových,“ odpovídá fanoušek v reakci na Terezinin dotaz. Ta představa je sice vtipná, nicméně ne úplně nemožná. A třeba by to donutilo Terezu pustit si alespoň ten jeden díl.

Prozatím si ale spíše než seriály jistě užívá odpočinku u bazénu a letního počasí, se kterým jsme se my už museli rozloučit. S jakou fotkou překvapí fanoušky příště? A jaké tajemství tentokrát lidem sdělí? To poznají na Instagramu sledující jistě již brzy.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články